Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozni fogok azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozni fogok azzal a lánnyal, aki nagyon tetszik, de nemtudom, hogy hogyan adjam tudtára?

Figyelt kérdés
...nemtudom, hogy egyből megmondjam-e neki, vagy ráér-e még, és nemtudom, hogy érez e irántam vmit. Félek, hogyha megmondom neki, és ő nem érez irántam úgy, akkor többet már nem tud rám barátként nézni...Segítsetek légyszi:) főleg lányok, akik tapasztaltak.
2009. márc. 10. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak óvatosan ne vágj egyből bele.Szerintem ráér még. Szép fokozatosan vezesd rá hogy te többet akarsz és aztán elmondod neki mit is érzel persze nem csak oda lököd neki hogy szeretlek mert így hirtelen én se tudnék mit mondani:)
2009. márc. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ne mondj neki semmit!!!!!!!!!!(kimondod véged van mint botnak és fölényben érzi magát,ne zaklasd állandóan 2nap keresed aztán 2nap nem,meglátod a 3. napon ő fog keresni)

Szórakoztasd sok duma vacsi fagyi sms csoki,mozi,sok kedveskedés,rájön magától is!!!

a LÉNYEG H NE UNATKOZZON MELLETTED.

2009. márc. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ohh köszönööm szépen a válaszokat:)
2009. márc. 10. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!