Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megéri ez szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri ez szerintetek?

Figyelt kérdés
Közel jövőben(ezen a héten) találkozom egy lánnyal.Tudni illik nem a közelemben laki.Msnen beszélünk napi 4-5 órákat(miután végzem a melóval...).Eléggé megkedveltem(amennyire neten MEGLEHET valakit...Ne essetek nekem hogy idióta vagyok nem azt mondo,h szerelmes vagyok csak h MEGKEDVELTEM=)).A baj az nem tudom kölcsönös e a szimpátia...Rám szokott ő is írni,nem egyszer fordult már elő.Sms-t szoktam neki írni,ő viszont nekem nem,vagyis egyszer írt amgától,de azt emgbeszéltük előre mert így értesített az adott dologról..Válaszol egyel a 2ikra már nem...De az az 1 amit ír pozitív irányba hajlik inkább negatívba nem.Nyilván nem azt írja hogy "jajj de várom már(pirulófej,stb:))" Teljesen átlagos sms.Kérdeztem tőle hogy most ő ezt hogy gondolja,"sima találkozó,vagy randi vagy hagyjuk ezt,majd kialakul?"hozzá tettem azt is hogy szerintem inkább a utolsó változat a 3ból.Erre úgy reagált,hogy ő is így gondolja.Ami meglepő hogy nem csúnya lány,de még enm volt barátja egyáltalán(állítása szerint).Az a kategóriás ember aki elég vicces,szórakoztató,rendes(legalábbis nekem ezek jöttek le eddig...)Mi a véleményetek?
2011. máj. 9. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem volt barátja még honnan tudná, h megy ez? Szóval találkozz vele, és kiderül!!
2011. máj. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akár.
2011. máj. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy beteges vagyok (nem tudom mitől van ez,nem szokásom ilyennek lenni,eddig egyedül ő hozta ki belőlem)ahol megismertem egy közösségi oldal kiírja,hogy mennyi levelet kapott....kapott x számút és egyből mintha "féltékeny"lennék pedig még nem is ismerem....vicces... na mind1. Amit észre vettem hogy mióta elkezdtünk beszélni msnen(2án)4ike óta nem lépett b erre az oldalra...Pedig egész 7en gépközelben volt,velem beszélt...
2011. máj. 9. 23:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de minek kell megérnie? Találkozzatok oszt kész. Msnen és SMSben teljesen más lehet az ember személyisége, vagy legalábbis te máshogy ítéled meg.

Legalább egy beszédes kommunikácót ejtsetek meg előtte telefonon, hogy biztosan nem egy b_zi aki játszik veled.

2011. máj. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!