Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megéri ez után a pasi után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri ez után a pasi után futnom? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szerintetek megéri, ha 1 olyan pasi után futok, aki sok lánynak tetszik (ez persze mellékes), állítólag én tetszem neki a sok közül, de van amikor úgy érzem, hogy keresztülnéz rajtam. Jókat szoktunk beszélgetni, de engem kezd zavarni, hogy szinte mindenhova én hívom, ő meg még csak rám se ír, ha pl. fent van fb-n. Szóval rohadtul nem tudom hogy továbbra is hívjam-e ide-oda, vagy hagyjam a fenébe az egészet. L/15
2011. okt. 16. 20:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
futni jó mert fitten tart
2011. okt. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
hívd el futni magaddal :)
2011. okt. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 DiMalto ***** válasza:
ha szeretsz megalázkodni akkor folytasd tovább ahogy eddig.....amugy meg részvétem sz.r lehet.
2011. okt. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Fusson az, akinek nincs jobb dolga.
2011. okt. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

"sok lánynak tetszik (ez persze mellékes)"


Persze, ez mindig az. Ha ennyire nem tudod,miért nem olyan pasi után futsz inkább, aki után nem fut a fél suli? Jah, vagy h ő nem is tetszik már?

2011. okt. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves a pasi, ha fiatal, és "gyerekes" akkor nem éri meg,lehet már kavar is párral, hagyd és keress olyat aki majd komolyan érdeklődik irántad.
2011. okt. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
15 évesen nem a pasik után kéne futnod... tanuljál bazeg, és majd ha 18 leszek akkor ők futnak utánad
2011. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hagyjad a francba, nem érdemes futni olyan vonat után ami nem vesz fel. Majd jön egy fiú, aki fiúhoz méltóan viselkedik veled, és mellette biztonságban érezheted magad. Ez a kis khöcsög élvezi, hogy futsz utána, jót tesz az egójának. Azt mondom hagyd, találsz jobbat!
2011. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
16 éves, és nem az osztálytársaim azok a lányok, ezt csak úgy hallottam, az egyik barátnőmtől
2011. okt. 16. 20:22
 10/17 anonim ***** válasza:
lehet nem szereti a face-t meg a netet ezért nem ír. de ha élőben sem kezdeményez soha, még beszélgetést se, csak mindig te, akkor szerintem hagyjad... nem kell hajtanod a pasira, se rá, se másra! egyrészt fiatal vagy hozzá, másrészt hajtson ő! neked csak kacérkodnod kell és kelletni magadat!:)
2011. okt. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!