Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most akkor mi? Megéri?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most akkor mi? Megéri?

Figyelt kérdés
Van egy srác, egy ideje beszéltünk neten.2x találkoztunk eddig. második randi végén láttam, hogy megcsókolna, én is megcsókoltam volna...helyette csak megölelt. Utána meg azt mondta, hogy most ez így jobb volt. Aztán gondoltam megkérdezem mit csinál hétvégén....de nem ér rá. Utána meg kérdezte, h jövő héten mikor érek rá..De ez olyan, mintha csak azért kérdezte volna, mert látta, h kissé csalódott lettem. Azt nem értem, hogy ha tényleg érdeklem, akkor miért nem tud 1-2 órát szakítani rám. mert azt mondta érdeklem....De meg se fogta a kezem, stb. De neten meg spec áradozik. megéri várni rá, vagy adjam fel? Engem érdekel Ő...de nem akarok pofára esni:/
2011. szept. 16. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
répa, retek, mogyoró...
2011. szept. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mi az az elfoglaltság ami fontosabb nálad?Tanulni kell vagy mi? Milyen gyakran tudtok/tudnátok találkozni?
2011. szept. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ezaz, h ritkán tudunk találkozni...1 héten 1x...max 2...:/ pedig közel lakunk, csak sok helyre járkál:/ most spec a barátokhoz megy...
2011. szept. 16. 14:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is heti 1x látom a barátnőmet ( ő suliba jár, én melózom) de az kb olyan hogy semmi és senki nem szólhat közbe. Nincs olyan dolog amiért vagy ő vagy én elhalasztanám vagy áttenném a talit máskorra.


Csók helyett megölelt, akkor vagy beijedt vagy barátként kezel. Több mint való beijedt. Ha nagyon kíváncsi vagy és jó köztetek az összhang akkor viccesen rákérdezhetsz hogy mi volt az az ölelés? Nem e akart mást? stb.

2011. szept. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát szerintem is beijedt:S Pedig nem kezdő...Köszi a válaszokat:)
2011. szept. 16. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!