Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz az ha soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz az ha soha nemvolt szobám? F

Figyelt kérdés
nagyon cikinek érzem, de nem tudok mit tenni, hiszen nincs keret rá... viszont legalább 6. osztályos korom óta nyűgölődök rajta, mégsem... pedig azóta lett elköltve annyi pénz csak másra... Főleg azért ciki, mert ha esetlegesen lenne egy barátnőm, hova hozzam ha bemutatásra kerül a sor?:(...bár magamból kiindulva erre nem kerül sor mostanába. .:(..
2011. máj. 10. 19:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nagyon gáz...lány előtt meg pláne nagyon ciki
2011. máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 nielindi ***** válasza:
100%
az rosszabb, ha volt, de röfögött a radiátor...
2011. máj. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek volt saját szobája, sőt rengeteg embernek nem volt mégis csak felnőtt. Ne aggódj emiatt, meg fogjátok oldani ha szükség lesz rá.

Nem ciki egyáltalán, macerás, de nem ciki.

2011. máj. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Lindi Te olyan hülye vagy... néha :-D
2011. máj. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én lány vok,és közös szobám van a húgommal.a barátomnak is közös vt az öccsével,igaz most elkölköltöztek így neki van sajátja egy külön emeleten :) nagyon jó dolog,am mi úgy oldjuk meg,ha nálunk vagyunk,akkor a szüleim nincsenek otthon.
2011. máj. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt sohasem saját szobám, mégis felnőttem. Gimis koromban lett a felnőttektől külön szoba, de akkor sem az enyém, hanem a tesóimmal együtt, ráadásul ajtaja sem volt (galéria féleség). És túléltem. 23L


Szerintem egyáltalán nem gáz, és egy kis erőfeszítéssel minden megoldható.

2011. máj. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2011. máj. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan a szobám, hogy van egy rész, ahonnan átlehet látni a fürdőszobára, és elég idegesítő néha, sőt a tesóm egyik szekrénye is itt van, mert már máshol nem fért el. :D
2011. máj. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

semennyire sem gáz.

ha valaki a nemlétező külön szobád szerint ítél meg, szard le. én is ezt teszem.

nekem sem volt. közös szobám van a húgommal (de most egyetem miatt nem lakom otthon, de hát, na..), nálam 4 évvel fiatalabb.

ráadásul sokáig franciaágyunk volt, egy ideje lett csak emeletes. ráadásul a ruhásszekrény a nappaliban van, a könyvespolc a szülők hálószobájában. és tilos becsukni az ajtókat, mindig nyitva vannak, merthogy "ne zárkózzunk be" (ergo a szüleim nem élnek nemi életet tizensok éve már).

ez van.


ennek ellenére aludt már nálam a párom, megoldottuk. és semmi gáz nem volt ezzel. :)

19/L

2011. máj. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

1 éve van külön szobám, előtte a tesómmal voltam egy szobában. Jobb is a külön szoba mert ha 1 évvel ez előtt már meglett volna a barátja akkor nekem másik szobába kellett volna menni ha jön hozzánk.

20F

2011. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!