Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsam le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam le?

Figyelt kérdés

Pénteken egy olyan lánnyal fogok személyes találkozni egy disco-ban, akivel eddig csak MSN/interneten beszéltem.


Hogyan szólítsam le, mi legyen az első lépés találkozáskor? Hívjam meg egy italra, vagy kérjem fel táncolni?


2011. máj. 11. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mind a két megoldásod jónak tűnik. Azt majd a helyzet alapján tudod megmondani, hogy mi a legjobb.
2011. máj. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lány.józanság := 100;

ciklus míg lány.józanság < 50

ha lány.itat() akkor

lány.józanság := lány.józanság - 1;

hvége

cvége

lány.hazavisz(otthon);

lány.levetkőztet(PUCÉR);

én.levetkőzik(PUCÉR);

én.kielégülés := 0;

ciklus míg én.kielégülés >= 100

ha SEX(lány, én) akkor

én.kielégülés := én.kielégülés + 1;

hvége

cvége

én.cigi();

én.hazamegy();

2011. máj. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 modian ***** válasza:

ez beteg wazze :D


milyen nyelven írtad ezt??? gondolom nem C++ :P

vagy ez is tanításra van, mint a Pascal??? :D


kérdezőnek:

vond össze a kettőt ;)

hívd el egy italra, aztán meg jöhet a tánc, vagy tánc közben kifulladtok úgyis és jól esik egy ital közben :D


Hajrá!!!!

2011. máj. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

lenyeg: elotte legyel hatarozott, es ne gorcsolj. Ugyse fogtok beszelgetni, elvegre nem lehet a zenetol. Koszonsz, megmondod hogy orulsz hogy latod, mosolyogsz (de nem bamban), ruhatarban lesegited rola a kabatot, ilyesmi.

Aztan tanc, ha latod hogy unja akkor ital, ha latod hogy tancolhatnekja van akkor tanc, mindezt addig amig nem jon vegre egy lassabb, ahol mar atolelheted, es ha hozzadbujik es nem huzodik el akkor belecsokolsz a nyakaba, es elindulsz a szaja fele. onnantol meg mar sima ugy.

2011. máj. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!