Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, hogy kifogtam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy kifogtam egy fiút, akinek nem kellek, pedig simán odajön, megpuszil, engedi, hogy fogjam a kezét, stb?

Figyelt kérdés

mindkettőnknek van kapcsolata, de én már előtte is szakítani készültem, de azóta se tudtam találkozni a barátommal...

én 17 vagyok, ő 21. röviden ennyi a kérdés, mint fönt, lent vannak még részletek is...


2hete ismertem meg, egy hetet együtt töltöttünk egy tréningen és elég jóban lettünk... utolsó nap, amikor mentünk haza, simán odajött párszor és így átkarolta a hátam, meg egyszer meg is puszilt... meg amikor sétáltunk és megálltunk a zebránál vmiért így megfogtuk egymás kezét 1 pillanatra...meg így a szemembe nézett és olyan volt mint a filmekben..

csütörtök este meg ittam egy kicsit és nem rúgtam be, de mindenki azt hitte. aztán ott körbeültünk kb 10en és így betakart minket (egy másik lány ült a másik oldalán) és akkor így rádőltem a vállára, meg aztán ő is a fejemre rakta a fejét, meg megfogtam a kezét és így "feküdtünk" egymáson. (közben meg a másik csaj ugyanúgy rárakta a fejét a vállára..) és kb 3szor engedte h megfogjam a kezét mert valamiért mindig ki kellett vennie.

hazafelé a repülőn pedig mondtam h félek felszálláskor és megfogta a kezemet (meg a a másik lányét) és landolás előtt még rádőltem...meg előtte a vonaton is kétszer.. aztán 7-én írtam neki h kérek 1-2képet, meg h remélem h majd még jobban megismerjük egymást, amire nem írt 2napig, aztán írtam neki még egyszer h csak kérem a 2 képet és nem zaklatom többet...és írta h nem zaklatom, cska szakdogát ír...de már le is adta pár órája szóval remélem írni is fog majd:/

szóval így nem tudom h mi ez a dolog a másik csajjal, vagy h mindenkivel ilyen-e, meg h most miért nem ír vissza :/


előre is köszönöm:)


2011. máj. 11. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy érzem, hogy mindketten beleléptetek valamibe. Aztán, hogy ez "kaki", vagy valami nagyon jó, azt nem tudom. Most döntsd el, hogy akarod e, vagy nem.
2011. máj. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bocsi de ha másik lánynak is megfogta a kezét meg ilyenek akkor nála ez csak baráti gesztus vagy több lányt is meg akar hódítani ami nem jó sztem inkább ne éld bele magad túlságosan ha többet szeretne úgyis fog keresni
2011. máj. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sztem egy darabig ne keresd,majd ha valami komolyabbat akar mint bátság keres ő,az ilyenekből nem lehet ki menni aki nekem most erősen tetszik az is ilyen minden lányt megakar hóditani.
2011. máj. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!