Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, msn-en kezdtünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, msn-en kezdtünk el beszélni és ott tartunk, hogy járunk. Nem merek vele "élőben" beszélni, ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
hát ugy van15 éves fiu vok , van egy lány msn-en kezdtünk el beszélni és ott tartunk h most járunk de nemtom de vhogy "élőben" nem merek vele beszélni lécc segitsetek h mit tegyek ijenkor! előre is köszike
2008. febr. 16. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem találkoznod kéne vele. ha már msnen ott tartotok hogy jártok akkor biztos rendesen megismertétek egymást, tehát nem jöhet ki roszsul a dolog ha találkozol vele, hidd el. gondolj arra hogyha nem találkozol vele akkor leeht hogy elkezd járni majd valéaki mással aki akar majd vele találkozni te meg maradsz egyedül, szóval szépen vegyél erőt magadon és találkozz vele! mert veszteni valód nincs! csak akkor ha nem találkozol vele.
2008. febr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Szia! nálluk ez fondítva volt, (lány vagyok) annyi idős voltam mint te. mi sms-ben tartottuk a kapcsolatot. és nálunk én nem mertem. minden talit lemondtam valami miatt. amikor taliztunk akkor még a kezét se mertem megfogni. és most meg imádjuk egymást. beképzeltség nélkül mondhatom, hogy álompár vagyunk. 18 vagyok, ő 19. NINCS MITŐL FÉLNED. gondolom nem akar téged bántani, hanem látni szeretne téged és érezni. nincs mit vesztened. sok sikert:)
2008. febr. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze minden bátorságod, mert a lányok nem szeretik a "nyámnyila" pasikat! Légy őszinte és magabiztos (de ne beképzelt)! Menni fog! Sok sikert! (24 éves lány 4 éves kapcsolattal)
2008. febr. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
nekem is volt hasonló, ő erőltette a találkozást (lány vok) én féltem, de végül ő alig mert hozzám szólni. Nagyon szerettem és türelmes voltam vele, de nem sikerült oldódnia, általában csak céltalanul csavarogtunk, egyikünk se szólt egy szót se, két idegen ember voltunk, elég lehangoló volt, végül szakítottunk. Nem kell beszélned vele ha nem jut eszedbe semmi, arra ott a net (persze azért egyszer majd valóságban is kell...), de legalább a kezét fogd meg vagy ilyesmi ne csak az árnyéka legyél.
2008. febr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Szedd össze magad. Légy férfi. Vagy mifene... :)

Csak rajtad múlik, innen max. csak bátorítást kaphatsz. Menj oda hozzá, és beszélgess vele. Akármiről. Csak lazán.

Sok sikert!

2008. febr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, nagy levegő, és ne félj semmitől!

Én is a netről ismerem a páromat, mi is imádtuk egymást, mikor még egymás hangját sem hallottuk, Mikor találkoztunk, én is izgultam, de előbb csókolóztunk,mint beszéltünk. Az első szó persze a szerelmi vallomás volt. :-)

Azóta már össze is házasodtunk.

2008. febr. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ok köszike mindenkinek !:D
2008. febr. 28. 21:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Találkozz vele, és ha nem tudsz feloldódni beszélgessetek olyan dolgokról, amiről már msnen is beszéltetek, és ott feloldódtál.. sikered volt. Vagy csak kérdezd meg a lányt, h ő is így izgul-e, mint te.. és mondd meg neki őszintén, h miért nem jut eszedbe semmi.. segíteni fog, és meg fogja érteni..ha tudod, h ő is izgul, nem csak te, könyebb lesz.. ammúgy nem akar bántani..bár gondolom, ezt te is tudod, attól meg ne félj, h elrontod, mert ha nem szólsz semmit az roszabb..és ha egyszer elkezdtek beszélgetni valami "hülyeségről" egy idő után fel fogsz oldódni, csak az elején ERŐLTESD MAGAD, hogy beszélj.Majdnem mind1, mit mondassz.
2010. ápr. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!