Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én tudok szétesni ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tudok szétesni ilyen miatt?

Figyelt kérdés

Csak én tudok szétesni egy olyan lány miatt akit igazából még nem is láttam de már megvolt az esély hogy találkozni fogok vele? :S és hát nem jött össze?

sajnos ez volt az első ilyen esetem és hát nemtudom miért érzek igy :/... ez belülröl jön nemtudok vele micsinálni ,suliba se nagyon tudok most meglenni...


nem vesztem össze a lánnyal de egyre jobban azt érzem a beszélgetésekbe hogy nem is akart velem találkozni...

sose mondott a végén témát csak -igen,aha,jójó,oké <- stb válaszok

nemtudtam én se már több témát mondani és a végén azt mondtam neki jólvan akkor mind1 szia

öö else köszönt semmi .. most is fent van interneten irhatnék rá de nem ugy érzem hogy megérdemelné meg hogy érek én neki valamit... irjon ő nekem

pedig olyan kedves meg minden és nemtudom mi baja van..

én nálam meg ez még sose volt hogy egy ilyen dolog miatt percenként nézzem meg hogy irt e :S

vagy hogy én irjak e neki...

nem tudom ...

jólenne már egy barátnő

aki nem egy internetes valami

lehet ezért érzek most ilyen bús hangulattal...


Zombieland c. film idézet


"egész életembe más sem akartam ,mint beleszeretni egy lányba és hazavinni hogy bemutathassam az ősöknek, bár tekintve hogy a szüleim ugyan olyan paranoiás zuglakók mint én talán a lány mutathatna be az ő őseinek... és végre egy működő családhoz tartoznék.."


"ez a baj az érzelmi kötődésel... amikor elhagynak teljesen szétesel"


2011. máj. 14. 17:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Járj többet emberek közé. Ott ismerkedj. Ne a gépen keresztül.
2011. máj. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

próbálom ez is olyan lett volna csak mire találkoztunk volna addigra egy ilyen helyzet jönn ki és nemtudom mit lépjek

ha írok neki ugyan ugy átmegy unalmassá

ha meg akkor ennyi volt :'/

2011. máj. 14. 17:54
 3/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. máj. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Élőben ismerkedj. Az más. Az emberi.
2011. máj. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok és tudom most azt fogjátok mondani hogy még ráér de akkor is... :/ nemtudom micsináljak

lehet elfelejtem és kész :S

2011. máj. 14. 18:05
 6/16 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Nem azért kérdeztem, hanem hogy tudjam :) Szóval, ha 16 éves vagy, akkor alapvető dolog, hogy társaságba vagy buliba jársz, jól mondom? Ha nem így van, akkor járj el sok helyre (nem pont bulira gondolok) és ismerj meg minél több embert. Ez a "neten keresztül ismerekedem" dolog nagyon nem pálya szerintem...

2011. máj. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

igazad van szerintem is

hát a baráti köröm meg elig kicsi meg ritka a buli :/

2011. máj. 14. 18:16
 8/16 hümi ***** válasza:

akkor lehet nem is jössz be a csajnak, vagyis én csak azért húznám a talit meg stb. szerintem hagyjad és keress mást :)

Am néha engem is eltudott szomorítani vagy inkább felbosszantani egy netes emberke bár igaz mi eljutottunk a találkáig, aztán semmi se lett.. Menj el társaságba, bulikra, rendezvényekre nem muszáj pont a neten ismerkedni, és ha élőbe kezdeményezel szerintem az sokkal értékesebb : ) ..szal fel a fejjel várnak a csajok :) :D

2011. máj. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Velem is ez van! 2 éve megismertem egy srácot és most nyárra végre valahára taliztunk volna...de már nem érdeklem! :( Nem tudom elfelejteni hónapok óta, ő az első akit igazán érdekeltem, nagyon jól kijöttünk és ez a vége, hogy eltávolodtunk egymástól. :S Úgy érzem soha nem fogok olyat találni mint amilyen ő, habár mostanában próbálok többet kimozdulni és nem a gép előtt ülve őt lesem...
2011. máj. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

nagyon köszi a választ 19:21 <- írós

te voltál eddig az eggyetlen aki nagyon jó választ adottt és komolyan mondom a válaszodtól jobban érzem magam:)


19:24 nek azt üzenem hogy egycipöbe vagyunk csak én kb 1-2 hónapja ismerem :/ de olyan szép szerintem és annyira aranyos de mégis olyan kisugárzást érzek az irásaiban mintha nem érdekelném :S

2011. máj. 14. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!