Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én tudok szétesni ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tudok szétesni ilyen miatt?

Figyelt kérdés

Csak én tudok szétesni egy olyan lány miatt akit igazából még nem is láttam de már megvolt az esély hogy találkozni fogok vele? :S és hát nem jött össze?

sajnos ez volt az első ilyen esetem és hát nemtudom miért érzek igy :/... ez belülröl jön nemtudok vele micsinálni ,suliba se nagyon tudok most meglenni...


nem vesztem össze a lánnyal de egyre jobban azt érzem a beszélgetésekbe hogy nem is akart velem találkozni...

sose mondott a végén témát csak -igen,aha,jójó,oké <- stb válaszok

nemtudtam én se már több témát mondani és a végén azt mondtam neki jólvan akkor mind1 szia

öö else köszönt semmi .. most is fent van interneten irhatnék rá de nem ugy érzem hogy megérdemelné meg hogy érek én neki valamit... irjon ő nekem

pedig olyan kedves meg minden és nemtudom mi baja van..

én nálam meg ez még sose volt hogy egy ilyen dolog miatt percenként nézzem meg hogy irt e :S

vagy hogy én irjak e neki...

nem tudom ...

jólenne már egy barátnő

aki nem egy internetes valami

lehet ezért érzek most ilyen bús hangulattal...


Zombieland c. film idézet


"egész életembe más sem akartam ,mint beleszeretni egy lányba és hazavinni hogy bemutathassam az ősöknek, bár tekintve hogy a szüleim ugyan olyan paranoiás zuglakók mint én talán a lány mutathatna be az ő őseinek... és végre egy működő családhoz tartoznék.."


"ez a baj az érzelmi kötődésel... amikor elhagynak teljesen szétesel"


2011. máj. 14. 17:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

azért tisztellek :/ 2 évig nagyon jóba lenni és hát azután én szerintem mély depresszióba esnék :/

nem tudnám azt az illetöt nem szeretni akivel 2 évig jókat beszélgetek neten egyszerüen vissza kéne csak gondolni arra hogy milyen jókat beszéltünk


akkor biztos nem szeretett semmiennyire se meg nem is érdekelte a téma :S valami nagy bunkó lehetett

azon tullépni kemény

azért vagyok én is ebbe a heylzetbe mert tök rendes meg minden de ajjj most megint jön a másik aztán az ..

mármint én már ugyvagyok vele ha neten is ismerkedek AKKOr csak olyannal akivel tudom hogytalán találkozhatok :)

2011. máj. 14. 21:13
 12/16 anonim ***** válasza:

19:24 vagyok

Az elején nagyon odavolt értem még szerelmet is vallott. Tényleg úgy viselkedett ahogy a szerelmesek szoktak. :D Én viszont később szerettem meg igazán..szóval ez így rosszul jött ki :/ Kb. 2 hónapja ráírtam, mert rég beszéltünk és írta, hogy nyáron talizhatunk..na most ezzel elkezdtem reménykedni..de feleslegesen. Eldöntöttem, hogy soha többet nem fogok ráírni, olyan szekér után nem futok amelyik nem vesz fel.:D Csak igen ilyenkor nagyon rossz mikor eszembe jut, hogy milyen jókat beszélgettünk meg miket terveztünk..

Te könnyebben túl teheted magad rajta! :)

2011. máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 hümi ***** válasza:

19:21 vagyok

tényleg ennyire jó választ adtam, hogy jobban is érzed magad?! : ) lehet pszichológusnak kéne készülnöm :D sőt már most el kell kezdenem pályafutásomat :D

..am ha van még vmi problem, akkor írj :D :)

2011. máj. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

szia! én is voltam nem olyan rég egy ugyanilyen helyzetben csak a másik oldalon...

de gondolj bele! nem 'törhet össze' valaki akivel még csak nem is találkoztál! nincs miért szomorúnak lenned. nem voltak közös élményeitek, nem csókoltad meg, nem mutattad be a szüleidnek stb stb. nekem is szar volt, hogy valaki akivel én találkoztam is egyszer azután kb leszarta az egészet. de ne hagyd már magad!!!:p.

ja keress más barátokat akik járnak bulizni mert az jó!!^^

2011. máj. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

19:21 üzenem : tényleg jól esett nemtudom miért :D


19:24 hát igazad van tényleg rossz lehet ,az biztos hogy én könnyebben tul teszem rajta magam de szerintem nagyon helyes lány és aranyos is és hát a tudat hogy most azt se tudom hol állok nála aranglistán kiakaszt

mert hogyha neki ilyen a természete akkor azt mondom okés de nemtudom van e ilye ntermészetü lány :/

még igen tapasztalatlan vagyok sok mindenben

sose volt még barátnőm és már jólenne és nem tárgyként kezelem a lányokat

és ez rossz hogy pont az ilyen embernek mint nekem ,nem adatik meg az ami más baromnak igen...


22:45 hát igen furcsa is hogy most ilyen lehangolt vagyok :/ más miatt nem is nagyon lehetnék

de legalább tudom milyen az ha az embernek rossz kedve van...

én vidámnak tartom magam csak már szeretknék lányokkal találkozni meg stb

a másik baráti kör meg háát itt ahol én lakom nem istudom hogy nagyon lehet e :/

Nem akarok ilyen csöves egész nap részeg haverokat...

bár majd azt is próbálom

2011. máj. 15. 11:10
 16/16 A kérdező kommentje:
mármint a barátkozást..
2011. máj. 15. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!