Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek neki vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek neki vagy mit csináljak? Többi lent =/

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy lány akivel nagyon régóta beszélek msnen szinte minden nap több órákat is van hogy 5-6 órákat vagy több is már azt is leirta hogy mit csinálna velem az ágyba :) Eddig azért nem találkozhattunk mert ő koleszos és messze is lakik és ezért nem sok ideje van de most lesz vége neki és tudunk találkozni.

Nekem ez az első ilyen randim ami megbeszélés alapján történik eddig csak házibulikon meg egyéb helyeken , de igy külön nem még... aztmondta a csaj hogy nagyon bejövök neki minden téren, és ő is nekem, de félek hogy elcseszek valamit , nem tudom szokás e venni valamit első randin vagy nem? meg mit csiniáljak megkérdezzem randi elején, hogy hova szeretne menni vagy ilyesmi? irnátok nekem pár tanácsot , hogy mit csináljak? :S mert én arra gondoltam, hogy veszek neki egy szál fehér rózsát vagy csokit aztán meg elviszem sétálni és beszélgetünk közbe majd ha meglesz az első csók felmegyünk hozzánk és bepótoljuk mindkettőnk sexhiányát. én igy tervezem de légyszi irjatok valami tippet.


2011. máj. 19. 14:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

"nem tudom szokás e venni valamit első randin vagy nem? "

- Nem, minek? Első randin úgysem történik semmi.

"meg mit csiniáljak megkérdezzem randi elején, hogy hova szeretne menni vagy ilyesmi?"

- Még mit nem? Hogy aztán elvigyen egy puccos helyre és inged-gatyád rámenjen?

"szál fehér rózsát "

- Pénzkidobás.

"csokit aztán meg elviszem sétálni"

- Elolvad a csoki.

"felmegyünk hozzánk és bepótoljuk mindkettőnk sexhiányát"

- Látod? Tudsz te, ha akarsz!

2011. máj. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Pénz nem számít és nekem nem csak sexre kell!!! :)
2011. máj. 19. 16:41
 3/16 anonim ***** válasza:
webcam?
2011. máj. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem értem a kérdést... :D

Volt már az is.

2011. máj. 20. 19:26
 5/16 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél neki egy piros rozsát azt kész.
2011. máj. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Biztos?? első randira ez nem tolakodás?
2011. máj. 21. 20:00
 7/16 anonim ***** válasza:
A rózsa az jó ötlet. :) a vörössel jobban be lehet vágódni xD de nekem a fehér is bejönne :) csokit ne a rózsa romantikusabb. a séta az jó meg esetleg beülhettek egy cukrászdába/kávézóba ilyesmi (ez még anyagilag nem olyan megterhelő) jól értem, hogy most találkoztok először? és egyből szexet akarsz? a netes beszélgetés más ám mint az élő... de ha a csajnak is oké akkor végülis nincs gáz.
2011. máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?Ha 20 alatt,akkor vszeg túl nagy a szája:D ha koleszos,akkor meg a pénzedre hajt!
2011. máj. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi én is rózsára gondoltam :))meg egy kis séta.

A sexet ő is akarja, sőt.. nem is rajtam múlt, mert ő hozta ezt fel egy beszélgetés során, hogy az első csók után egyből feljövünk hozzám és bepótoljuk az elmaradást, ha rajtam múlna nem hiszem, hogy az első randin lenne, mert nekem szerelem kell nem pedig olyan kapcsolat, ami csak a sexen alapul, de ha ő akarja akkor nekem is oké :D

2011. máj. 21. 20:03
 10/16 A kérdező kommentje:
20/L 21/F nem a pénzemre hajt, sokat csalódott az életben szerelem terén és végre egy igazi kapcsolatra vágyik, az igaz szerelemre, és őszinte :)
2011. máj. 21. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!