Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek neki vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek neki vagy mit csináljak? Többi lent =/

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy lány akivel nagyon régóta beszélek msnen szinte minden nap több órákat is van hogy 5-6 órákat vagy több is már azt is leirta hogy mit csinálna velem az ágyba :) Eddig azért nem találkozhattunk mert ő koleszos és messze is lakik és ezért nem sok ideje van de most lesz vége neki és tudunk találkozni.

Nekem ez az első ilyen randim ami megbeszélés alapján történik eddig csak házibulikon meg egyéb helyeken , de igy külön nem még... aztmondta a csaj hogy nagyon bejövök neki minden téren, és ő is nekem, de félek hogy elcseszek valamit , nem tudom szokás e venni valamit első randin vagy nem? meg mit csiniáljak megkérdezzem randi elején, hogy hova szeretne menni vagy ilyesmi? irnátok nekem pár tanácsot , hogy mit csináljak? :S mert én arra gondoltam, hogy veszek neki egy szál fehér rózsát vagy csokit aztán meg elviszem sétálni és beszélgetünk közbe majd ha meglesz az első csók felmegyünk hozzánk és bepótoljuk mindkettőnk sexhiányát. én igy tervezem de légyszi irjatok valami tippet.


2011. máj. 19. 14:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
igazi szerelemre és igazi kapcsolatra vágyik és első randin szexel? xD uhh hát... :D ez azért fura... neked nem? :)
2011. máj. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
igaz kapcsolatra vágyik? nem csak a pénzed kell? őszinte??? Ezt hívják beetetésnek, de lehet, h csak nekem vannak sz*r tapasztalataim. Azért drukkolok ezerrel meg kettővel :)
2011. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Hát figyelj, több mint 1 éve nem szeretkezett senkivel, eléggé "ki lehet éhezve".

Nem találom furcsának, de viszont biztos őszinte és nem a pénz érdekli :) elég régóta ismerem, hogy ezt tudjam. Elég sokat mesélt a régi kapcsolatairól , ismerőseitől is halottam ezeket és meggyőződésem, hogy végre egy igaz kapcsolatra vágyik :)

2011. máj. 22. 13:36
 14/16 A kérdező kommentje:
Ha meg nektek lenne igazatok, akkor én sem fogok csalódni nagyon, majd jön más, de köszi a bíztatást, azért én is remélem,hogy összejön. ^^
2011. máj. 22. 13:38
 15/16 anonim ***** válasza:
ha napi 5-6 órát msn-en beszélgettek, azzal eszemenbt sok időt pazaroltok. Ha messze laktok, s ezért nem megy élőben, akkor úgysem fog menni ezután sem, ha meg közel laktok, mindek nem keltetek már rég fel az msn elől, s futottatok össze helyette.
2011. máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Mert mondom, hogy koleszos és sokat kell tanulnia pestre jár valahová ,de itt lakik ahol én és mivel most fejezi majd be a sulit jön haza ide és tudunk találkozni :)
2011. máj. 22. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!