Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1-1 kérdésem a lányokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1-1 kérdésem a lányokhoz és a fiúkhoz, válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Lányok: Melyiket választanátok?


Egy remek kiállású férfias kisugárzású férfit, akin azért van izom, de nem egy agyongyúrt állat.(pl.: Vin Diesel csak azért ő mert igen van rajta izom de nincs agyon gyúrva!)

Vagy.

Egy trendin öltözködő magát férfinak képzelő, metroszexuális fiút akin amúgy van pár deka izom, de jelentéktelen szinte. De előnye, hogy magas. (nem emo).(Pl.: Cristiano Ronaldo jó tudom ő nem annyira magas, de ilyesmit képzeljetek el csak úgy, hogy 190 centi magas.)


Fiúk:


Egy bombanőt akinek nagyon jó teste van szinte minden férfi őt bámulja és nagyon nőies. (pl.: Angelina Jolie )

Vagy.

Egy aranyos csajt akinek van nőies kisugárzása és inkább szeretni való (szintén nem emo). (Pl.: Mary Elizabeth Winstead)


Korotokat is írjátok le, mert így könnyebb lesz felmérni a korosztályok igényeit. :)

Kíváncsiság az egész.


2011. máj. 19. 15:44
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 01:24

Egyértelműen az okos kellene :)

2011. máj. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:

olyan pasi nincs aki jol nézki, magas , kedves, okos???:D

15/L

2011. máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:

Most a külsőségre kérdeztem rá. Van olyan csávó tutira.:)

Ha egyik sem jó a példákból akkor írd le a saját véleményed. :)

Köszi!

2011. máj. 21. 18:53
 34/47 anonim ***** válasza:
Az aranyos lányt.
2011. máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
szerintem az mind1 hogy néznek ki csak jofej rendes srác legyen de ha már választani kell akkor a másodikat...rolandott is nagyoon birom jo pasi ..16/L
2011. máj. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
2. pasi :) 17L
2011. máj. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
2., mert a magas vékony nem túl izmos srácok a gyengéim...(nemszeretem a kigyúrt srácokat)
2011. máj. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
Férfiasabb férfi.
2011. máj. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

én ez alapján nem választok


ezt onnan tudom, hogy a második kategóriából is tetszett sok, voltam belé szerelmes, elsőből is tetszett pár (jó bevallom a második kategóriából tetszettek inkább ált, de nem mind volt meteroszexuális ott se) aztán végül első kategóriással jöttem össze, de tényleg nem ezen múlt XD


csak annyi volt, hogy kellemesen meglepődtem a finom kidolgozott izmain ;) de nekem ez totál nem lényeg


20/l

2011. máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

valaki az előbb azt írta ,hogy C. Ronaldo van kigyúrva?:D pfff ( [link]


Amúgy szerintem Vid Benzin a nagyon kigyúrt kategóriába tartozik ,ha jól tudom különbenis kidobó volt.

( [link]

2011. máj. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!