Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 év korkülönbségböl mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év korkülönbségböl mi sülhet ki?

Figyelt kérdés

tapasztalt már valaki ilyesmit?

meg mi a véleményetek róla?

ugy értem pl 18/L és a 48/F felállás,stb


csak ugy felvetült bennem a dolog!nem éles helyzet csak kiváncsi vagyok!


2011. máj. 19. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Te vagy az a csaj aki egy haverod apjához vonzódsz?Apakomplexus szerintem, nem normális.A veled egykorú pasiknak meg mi jut?Semmi?
2011. máj. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát, mivel nem éles helyzet így elmondom, hogy ebben a felállásban nekem semmi gondom az ilyesmivel. Mindketten felnőtt emberek. Ellenben egy 18 év alatti embernél ez szerintem nem normális. Felette pedig teljesen az. Engem mindig hülyének néznek, mert nem vonzanak a korombeliek, pedig nem tehetek róla, mást meg a soványak, vagy a kövérek nem vonzanak. Viszont úgy gondolom felnőtt ember vagyok, tudom, hogy mi a jó nekem, és a döntésem kizárólag rám tartozik.

Egyébként ha jól megértik egymást a felek, akkor bármi lehet belőle, akár házasság is.

2011. máj. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

18/L és 48/F, hát megszokot hogy a pasik idősebbek

18/F és 48/N, létezik ilyen??XD

2011. máj. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem,első kérdésem ilyen téren :D
2011. máj. 19. 22:53
 5/12 anonim ***** válasza:

3. ekkora különbség nem megszokott

2. igen, csak tudod nem mind1 neked sem!, hogy a gyerekeid 10évesen vesztik el az apjukat, vagy 25-30 után.

2011. máj. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mivel én nem akarok gyereket, ezért nem foglalkoztat ez a feltevés. Egyébként pedig manapság ha huszonévesen összekerül egy pár, akkor is csak bőven 30 évesen lesz gyerekük.
2011. máj. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Hosszú távon nem sülhet ki belőle semmi jó. Pár évig oké, de a lány felnőtt nő lesz, élni akar, a fickó meg lassan egy vén bakkecske lesz.

Szóval hosszú távon max. szilvás bukta sülhet ki a dologból, mert azt szeretem!

2011. máj. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt a 14-18 körüli tinilányok szokták így kijelenteni, hogy nem akarnak gyereket.. Nem mindig van második esély, és teljesen más korosztályról van szó.
2011. máj. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ők szokták kijelenteni,de én már felnőtt ember vagyok bár azt hiszem tini koromban is így gondoltam, nincs bajom a gyerekekkel, szóval nincsenek fóbiáim, csak egyszerűen én nem szeretném. Épp ezért nem jelentene problémát, ha ilyen idős párom lenne.
2011. máj. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Ebből? Semmi!

Maximum szex, de több nemigen.

2011. máj. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!