Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, akik idősebbek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik idősebbek a barátjuknál. Sok a konfliktus, vita, ami a korkülönbségből származik?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, a srác, akivel most alakul valami, 18. Külsőre nem igazán feltűnő a korkülönbség, mert idősebbnek néz ki, míg nekem fiatal lányosabb arcom van. Én egyetemre járok, ő most fog érettségizni. Azt mondják, a szerelem kortól független, ezért minden bizonnyal lesz is valami, mert nagyon rég fogott meg így valaki. Az érdekelne, akinek már van tapasztalata ilyen helyzetben, milyen nehézségekbe ütközött, meddig tartott, és működhet-e így? Az nem igazán érdekel, hogy gáz-e, mert ilyen téren nem igazán veszem fel a rossz szavakat.
2011. júl. 30. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
24 éves vagyok, 43 éves nőm van. Persze életreszóló téma nem lesz belőle, tudjuk mindketten. De ilyen jól még egyikünk se jött ki senkivel, mint mi egymással..
2011. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
köztünk is 3 év a korkülömbség.én 27 múltam a pasim pedig 24 múlt.külsőre nálunk is az a szitu mint nálatok.ő idősebbnek néz ki a koránál,én pedig fiatalabbnak.semmi gondunk nem adódott soha a korkülömbségből.nem sok a 3 év.
2011. júl. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!