Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogy reagáltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Damuel Nihi kérdése:

Lányok! Hogy reagáltok?

Figyelt kérdés
Ha egy srác őszintén bevallja, hogy nagyon tetszetek neki, de nem akar komoly kapcsolatot csak baráti szexet?
2011. máj. 20. 00:29
 1/3 napietus ***** válasza:
nekem volt ilyen kapcsolatom az azóta is legjobb barátommal. nem emlékszem, melyikünk kezdte, szóval ezt így nem beszéltük meg...csak úgy jött, valahogy olyan természetes volt az egész. aztán vége szakadt anélkül hogy elkezdődött volna bármi komolyabb, és mindketten "elkeltünk" :). de jó volt. nem bánom, és nem ment rá a barátság. szóval ne mondd, csináld. szerintem.
2011. máj. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én benne lennék, ameddig nincs kapcsolatom vagy neki addig nem gáz :D senki sem unatkozik, de akkor annak a srácnak nagyon szimpatikusnak kell lennie számomra
2011. máj. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
37%
Leginkább készpénzzel tudná kivívni a szimpátiádat,mi? :DDDDD
2011. máj. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!