Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, most hogy reagáltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, most hogy reagáltok arra, ha valakit szerelemet vall?

Figyelt kérdés
Olvastam már itt mindent, hogy nem szabad elmondani, mert ezzel elüldözzük az illetőt, de olyat is olvastam, hogy sokra értékelik a lányok, ha nyíltan elmondják nekik. Most akkor mi van? És azt kérlek ne írjátok, hogy az a legjobb, ha elhív xy vkit vhova, mert az egyenéő azzal, hogy elmondja neki. Akkor meg miért ne mondaná? =)
2011. máj. 27. 18:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
általában, azt mondják hogy legyünk csak barátok. így reagálnak :)
2011. máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha én nem így érzek, akkor elég kínosan érzem magam.
2011. máj. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 szamóca.. ***** válasza:
85%

na hát az nyilván értékelendő ha az illető eléd mer állni, de valóban menekülési rohamot kapnék ha bárki a szemembe mondaná hogy szerelmes belém.


álljon elém, és mondja ha akar valamit, de nekem ne szerenádozzon meg közölje hogy szerelmes... :)

egyébként attól is függ hogy ki az aki bevallja, mert van akitől hirtelen ijedtemben kiugranék a 10ikről, de van akitől csak pánikroham fogna el.

2011. máj. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Ha jól nézel ki, akkor örülnek, ha nem, akkor elküldenek/elmenekülnek/szívatnak.
2011. máj. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Kínos lenne visszautasítani. Akkor állj elé, ha biztos vagy a dolgodban, mert például a célzásaidra, flörtölésedre jól reagált.
2011. máj. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
sztem jobban jársz ha akkor vallasz szerelmet amikor már jártok...ha nem vagytok együtt és félrehívod h megmondd az elég furcsán veszi ki magát...főleg ha mondjuk nem tetszel a lánynak... először ki kell puhatolózni h tetszel-e neki...ha igen akkor tehetsz lépéseket felé h közelebb kerüljetek egymáshoz....aztán a szokásos...randik, első csók, "szeretlek"....
2011. máj. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

"legjobb, ha elhív xy vkit vhova, mert az egyenéő azzal, hogy elmondja"- ez egy hatalmas tévedés, ha mondjuk nagyon fiatal vagy akkor talán elfogadható ez a hozzáállás.

Szerintem egy lány sem szereti ha az első randi előtt lerohanják egy vallomással, később viszont nagyon örülnek neki.

2011. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk nem szerelemet vall, csak mondjuk megmondja neki, hogy tetszik?
2011. máj. 27. 19:57
 9/20 szamóca.. ***** válasza:
77%

na az korrekt. azt szeretjük.

max azt mondjuk hogy nem, de nincs abban semmi rossz.:)

2011. máj. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Azt bármikor mondhatod, tetszeni fog bárkinek
2011. máj. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!