Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar ha egy srác nem olyan zenét hallgat mint ti? Ez lehet ok arra hogy ne jöjjetek össze vele?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 15:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket még jöhetnek én egyébként Rap-et Hip-Hip ot szoktam hallgatni meg néha rockot
2011. máj. 20. 20:27
 12/13 anonim ***** válasza:

Nos ha te lennél a barátjelöltem, akkor engem nem zavarna.


Én szimfonikus metált hallhatok főkép, de a metál amúgy széles palettáját végighallgatom. (vannak kivételek pl trash metál), továbbá hard rock/rock-ot is. Néha a populárisabb rock bandák is jöhetnek, ha olyan a hangulatom. + komoly zene :)


De bevállalnám. A legjobb barátnőm is hip-hop-ot hallagat és szoktunk néha együtt rappelni hülyülés gyanánt :)


Szóval ezek nem esnek ki nálam a tiltó listáról.


21 L voltam

2011. máj. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
utoló köszi a választ én egyébként metálok közül csak Slipknot-ot meg Linkin Psrk-ot szoktam hallgatni
2011. máj. 21. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!