Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyan nehéz elhinni, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nehéz elhinni, hogy nem csak a vékony lányok a szépek, mert mindenhol őket istenítik. Hogyan fogadhatnám el jobban, hogy mégse csak ők a jók és tökéletesek?

Figyelt kérdés

Én teltebb vagyok, 70kg körül.....Na és látok sok extrém esetet is persze,ahol vékony fiú 100kg feletti lánnyal van,de ezekről az jut eszembe,hogy nem normálisak :/.

Rajtavagyok amúgy a fogyókúrán,sporton,mondjuk így is van néhány srác,akinek bejövök,de akkor is állandóan van egy nyomás az embereken, hogy a vékony lányokon kívül senki nem jó.


2011. máj. 21. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Kinek mi az ideálja!

van akinek tetszenek a husikásak.


De nekem pölö NEM!


sosem volt 54-57 kg-nál nehezebb barátnőm, és nem deszkák voltak azaz nem csontosak, hanem vékonyfélék és jól néztek ki.

2011. máj. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
szóval , lehet egy kövérkés husis nő is szép de nem nekem!
2011. máj. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dehogy is, ugyan már. Nem az a lényeg, hogy vékony legyen vagy épp teltebb hanem, hogy tisztába legyen önmagával. Teltebb lány is lehet szép és vékony lány is lehet borzasztóan taszító.
2011. máj. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
hát én 170 magas vagyok 60 kg bnőm 160cm 75 kg kicsit teltebb de nekem tökéletes:P 15/f 15/l
2011. máj. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Nekem tetszenek azok a lányok akiket nem fúj el egy erősebb szél, én 45 és 75 kiló közötti lányokkal jártam eddig.
2011. máj. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Én azon a véleményen vagyok, hogy egy husibb Nö sokkal szebb, minden téren jobb, de ugye az ízlések nem egyeznek minden embernél.

Szerintem próbáld meg elfogadni magad.

2011. máj. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azon a véleményen vagyok, hogy a kiegyenlítés a lényeg. Én se egy tipikus vékony vagyok, hanem igenis van a két oldalamon egy pici felesleg, van fenekem meg combom.m Eljárok futni, hogy formáljam magam, de a legfőbb ok az, hogy jól érzem magam, ha sportolok. De nem az a lényeg, hanem az, hogyha nem is 100%-osan fogadom el magam, de legalább a 80% megvan, és jól érzem magam a bőrömben, akkor azt a környezetem is észreveszi. Hamarabb fognak egy olyan nőbe beleszeretni aki kisebb-féle magabiztosságot sugároz, nem pedig azt, hogy jaj de kövér vagyok!
2011. máj. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy? Nem mind1, hogy 160-hoz vagy 70 kg vagy 180-hoz. :)

Igazából minden az önbizalmon múlik. Ismerek teltebb lányt, aki szlengesen 'kapós' viszont olyan vékony lányt is, aki hiába nagyon szép kettőt nem tud szólni és ez fordított esetben is érvényes!

Egyébként a 14-18 éves fiúkorosztály a vékony lányokat preferálja inkább azt vettem észre.

De a legfontosabb, hogy fogadd el önmagad, vagy ha nem megy a változtatásra a lehetőség adott. :)

2011. máj. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Szebbek a teltebb lányok és nem annyira beképzeltek, ez szerintem előny
2011. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
Nekem meg már elegem van a dagadtak siránkozásával..eddig toleráns voltam,most már elegem van az általánosításból. K.vára nem mindenkinek a vékony csajok jönnek be, már 1000 kérdésből kiderült,olvass vissza mielőtt felteszed az 1001.-et. Másrészt már írtam,hogy nem tehet róla mindenki,hogy vékony (pl én sem). És "kedves" utolsó,nem tudom miből szűrted le,hogy a vékony csajok nagyképűek..szted nekünk nincsenek gátlásaink? Mindenki elégedett magával? Hát, mondjuk én k.vára nem, azzal a 46 kilómmal. Szóval már elegem van..
2011. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!