Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Nagyon szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon szeretnék már egy kapcsolatot, de még nem akarok szexet.

Figyelt kérdés

Van egy gondom,lehet ,h másoknak nagy,lehet,h csak nevetnek rajta.

18 éves vok(lány)és nincs most barátom féléve volt egy de az sem volt komolyabb.nagyon szeretnék már egy normálisabb hosszútávú kapcsolatot,de amint egy fiúval barátkoznék az párnap múlva a szexhez jutna ki,és én még szeretnék szűz maradni persze a megfelelőkre várok(idő,hely fiú,meg ami kell).Most nem tom,h mit tegyek,bnőim azt mják h má ne az érdekeljen,h legyen pasim hanem,h má ne legyek szűz...és én sajnos régimódi vok,mert szeretem ha egy fiú sokáig udvarok,és nem kapkodja el,h jobban megismerjem...

Mit tegyek hallgassak a bnőimre vga y várkaj az igazira...(fiúk véleményét naon várom,h tjam mi jó nekik egy lányban)


2009. márc. 14. 21:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
42%
Hát a mai világban kb:1 honap a max amit várnak a fiuk.
2009. márc. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
100%
Én tudok sokalta többet is várni mint 1 hónapot
2009. márc. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
100%
Szerintem meg ez nincs idôhôz kôtve.
2009. márc. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
41%

Egyébként melyik megyében laksz?

17/F

2009. márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben keresném tovább az igazit, és minimum csak 3 hónap után párosodjatok. Persze akkor ha nem akarod előbb elveszteni a szüzességet a kérdés alapján te többet is várnál. 18évesen elszánhatod magad egy komoly kapcsolatra. Azaz értelmesebb tovább keresni mint megb*szatni magad részegen egy házibulin. Sok szerencsét neked!
2009. márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
én 1 hónap múlva leszek 18 és én is szűz vagyok még, szerintem hülyeség h minden pasi pár nap múlva sexet akar, barátommal most vagyunk 2 hónaposak (ő 18) és még egyáltalán nem sürgeti a dolgot. mielőtt összejöttünk én is gondolkodtam már hasonló kérdéseken, de én arra jutottam, hogy ha vkivel nem akarok igazán lefeküdni, akkor nem is fogok és inkább megvárom a megfelelő személyt, helyet stb. szerintem te is tedd ezt :)
2009. márc. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
52%

Nézd, nem tudom mire vársz. Honnan tudod, hogy az a srác lesz-e a megfelelő akivel lefekszel? Sehonnan. Csak magadtól tagadod meg az élvezetet. Nem a szüzesség az erény, hanem az, hogy megválogatod a partnereid. Egyébként teljesen mindegy, hogy szűz vagy-e vagy sem.

Írod hogy már nagyon hiányzik egy rendes srác. Ezek a rendes srácok, szeretne szexelni egy rendes lánnyal.

Vegyünk egy példát:

Ott egy srác megismerkedtek, egy idő után szóba hozza, hogy mi lenne ha szexelnétek. Tetszetek egymásnak, hát miért ne? Erre te kitérsz, vagy azt mondod nem.

Mi erre a reakciója a srácnak?? Persze hogy az, hogy akkor én most nem tetszem a lánynak, vagy mi van? De akkor miért van velem?? Áhh ez nekem bonyolult, otthagyom.


Legalábbis én így gondolkozom. És szerintem még nagyon sok fiú.

Nem az az erény ha szűz vagy hidd el. Ez manapság semmit nem jelent. Nekem oly mindegy, hogy igen vagy nem. Az a lényeg, hogy majd a kapcsolatban megállja a helyét.


Egyszóval ne a barátnőidre hallgass, hanem magadra és ha legközelebb egy srác komolyabban meg akar veled ismerkedni kicsit ne legyél önmagad és vedd lazábban a dolgokat. Pettingeljetek, ismerjétek meg egymást és 1-2 hónap múlva szépen szexeljetek egyet. Az igazi életed majd ez után fog következni meglátod.

De csak azért hogy a barátnőid elhallgassanak ne csináld.

A kettő között kell megtalálnod az egyensúlyt.


Már nem tudom, hova illesszem be úgyhogy a végére írom:

Honnan tudod, hogy mire vársz, ha még soha nem tapasztaltad? Nem tudod milyen a rendes srác, nem tudod milyen a jó szex, nem tudod milyen a jó kapcsolat szex-szel fűszerezve. Nem tudsz még semmit.

Ideje lenne belevetned magad egy kicsit az életbe!


Sok sikert!



25/f

2009. márc. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért csak 1 hónap? Ha szereti a lányt akkor várjon.ez nem lóversenypálya! Szerintem a szex-et mind a két embernek akarnia kell,és ha az egyik fél még úgy érzi,hogy korai akkor várjanak még.Ha egy fiú 1 hónap után azt mondaná a lánynak hogy bocsika de nem várok tovább mert nem szexeltünk,akkor az a srác nem ér annyit,hogy lefeküdj vele...szerintem vannak még normális és érzelmes fiúk akiknek nem csak a szex a fontos!Amúgy neked kell tudnod,hogy mikor és kivel akarsz először nemi kapcsolatot.Ne a barátnőid mondják meg...
2009. márc. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a biztatást!(Sopronban lakom-egy illetőnek..tja kinek szól!)
2009. márc. 14. 22:14
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
NE hallgass a barátnoidre!!! Ha olyan emberrel szexelsz eloszor, akihez igazából nem is vonzódsz, még szexuálisan sem, csak érdekbol teszed azt meg fogod bánni és egy egész életre lelkiismeret furdalásod lehet! NE tedd meg csak úgy, a barátnoidet meg el tudom itélni, hogy így gondolkoznak!
2009. márc. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!