Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik 1 srác, mindig beszélü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik 1 srác, mindig beszélünk msn-en s találkozgatni akar velem, de nem akar kapcsolatot csak ilyen kalandokat. Megmondtam neki h én nem kalandokat akarok. De azóta is hív. Több hónapja van ez így. Vajon mit akarhat? Miért csinálja?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
dugni akar
2010. jún. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
jaja
2010. jún. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem. Még mindig csak kalandot akar szerintem, bár van rá esély, hogy meggondolta magát, és tényleg normális kapcsolatot szeretne. Beszélj vele a szándékairól.
2010. jún. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
senki se halt meg bele egy dugasba
2010. júl. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
Kalandot akar = Csak kúrni kellenél. Szóval nem akar máshogy téged, csak kúrva. És, ha te belemész akkor belőled meg lesz a kurv@. Elnézést.
2010. júl. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha kalandokat akar, akkor talán neked is egyértelmű, hogy nem kapcsolatot szeretne...

Mondd el a szándékaidat, hogy neked ez nem fekszik, persze ne ess abba a hibába, hogy összejöttök "mert azt mondta" és akkor majd úgy kihasznál, hanem akkor várj a dologgal, és ha kibírja akkor több mint kalandra vágyik!

2010. júl. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sajnos én tudtam h csak kalandot akar de mégis belevágtam. 1 évig futottam a csaj után mert csak dugni kelettem. meg hogy furikázzam. bánom hogy belementem mert beleszerettem és most szenvedek. mert nemkellek csak dugni. segédeszköz lettem. ha belevágsz ezzel számolj.
2010. júl. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!