Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Nagyon szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon szeretnék már egy kapcsolatot, de még nem akarok szexet.

Figyelt kérdés

Van egy gondom,lehet ,h másoknak nagy,lehet,h csak nevetnek rajta.

18 éves vok(lány)és nincs most barátom féléve volt egy de az sem volt komolyabb.nagyon szeretnék már egy normálisabb hosszútávú kapcsolatot,de amint egy fiúval barátkoznék az párnap múlva a szexhez jutna ki,és én még szeretnék szűz maradni persze a megfelelőkre várok(idő,hely fiú,meg ami kell).Most nem tom,h mit tegyek,bnőim azt mják h má ne az érdekeljen,h legyen pasim hanem,h má ne legyek szűz...és én sajnos régimódi vok,mert szeretem ha egy fiú sokáig udvarok,és nem kapkodja el,h jobban megismerjem...

Mit tegyek hallgassak a bnőimre vga y várkaj az igazira...(fiúk véleményét naon várom,h tjam mi jó nekik egy lányban)


2009. márc. 14. 21:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért,hogy ne legyél szűz,ne feküdj le senkivel.Aki nem képes Rád várni,az nem is szeret,akkor miért érdemelné meg???Hogy Te legyél a sokadik a sorban???Úgy dönts,hogy másnap,tudj tükörbe nézni úgy,hogy ne köpd le magad.
2009. márc. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
22:46-os köszi!!! de azt nem értem,h mért gondolják egyes emberek szt h a szüzesség nem fontos,na mind1 lehet h még azért írom ezt me még az vok,majd ha má nem leszek az megírom a véleményem h kinek a tanácsa jött be leginkább.Persze pasi is kell!remélem hamar rám talál a szerelem...mert én nyitott kapuval várom...és remélem senki nem érti félre h ki vok(mert nem vok olyan lány)...
2009. márc. 14. 23:06
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát számomra a szüzességem sem volt fontosabb,mint akármelyik másik szex az életemben..máskor sem feküdtem le olyannal,akivel nem akartam,akivel meg igen,azzal megtettem.Nem fog megváltozni semmi ha nem leszel szűz,persze,az fontos,hogy jó élmény legyen (mint az összes többi majd az életedben..mert ki szereti a szar dugást?)
2009. márc. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nos, én is ilyen gonddal küszködtem egy időben. Hatalmas dilemma volt, amit úgy tudtam leküzdeni, h egyszerűen nem foglalkoztam a kérdéssel. Főleg, mikor nem is volt aktuális. Most mit agyaljak azon, h kivel és hol fogom megtenni, ha még igazi jelöltem sincs rá? Még csak olyan srác se volt a közelemben, aki nagyobb érdeklődést mutatott volna felém, mint egy haver... Ezért aztán foglalkoztam sok mindennel, és nem gondolkodtam ezen.

Most pedig úgy érzem, megtaláltam, akire mindigis vártam, és tudom, h vele jó lesz majd, csak meg kell várni a megfelelő alkalmat hozzá. :)

Szóval ha ez segít, akkor én azt mondom, h próbálj meg más dolgokkal foglalkozni, és ezzel meg csak akkor törődni, ha fiú is lesz! :)

Akkor tudni fogod, mit tegyél :)

(Igen, már válaszoltam korábban.)

2009. márc. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Na erre a kérdésre első kézből tudok választ adni (majdnem első kézből).

Barátnőmmel nagyon szerelmesek vagyunk már jóideje, nemrégen eljegyeztem, ősztől együtt lakunk...a lényeg, hogy nem bírunk betelni egymással. Előttem 3évvel volt egy barátja. 14hónapot jártak, de csak 10 hónap után feküdtek le egymással, barátnőm úgy gondolta az a fiu az igazi neki. Erre a fiu a végén megcsalta barátnőmet a legjobb barátnőjével. Most úgy vélekedik erről barátnőm, hogy ha nem is csalta volna meg az a fiú, akkoris kár volt nekiadni a szüzességét mert a lányok is fellángolnak, azthiszik az igazinak adják oda, pedig tudjuk, hogy az első nagyon ritkán az igazi.

Amondó vagyok, ne add oda 2 hét után egy srácnak, de ne is csinálj belőle nagy ügyet. akkor tedd meg amikor akarod, nem amikor a "formaterv" diktálja.


22/f

2009. márc. 15. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!