Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit érdemes írni az internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemes írni az internetes társkereső oldalon a legelső levélben?

Figyelt kérdés
...Úgy értem, amire még nagy eséllyel választ is kap az ember. Hagyjuk a legyen eredeti, humoros és egyedi az első levél című közhelyeket. Egy teljesen ismeretlen embernek kommunikáció kezdeményezéskor nehéz bármi egyedit vagy különlegeset írni - éppen úgy, mint ahogy a netes társkereső adatlapok szövegei is eléggé egy kaptafára íródnak. Olyan fiúk/férfiak válaszaira lennék kíváncsi, akiknek működött a dolog.
2011. máj. 24. 13:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Pedig az egyediség a lényeg. Ezalatt azt kell érteni, hogy ne sablonszövegekkel legyen tele a levél, és ne egy soros legyen. Mindenképp írj valami konkrétumot, apró részletet, amivel "igazolod", hogy alaposan átnézted a lány lapját, és kifejezetten neki írsz. Valami közös is legyen benne, pl látom, hogy mindketten szeretünk hegyet mászni, stb.

A "lenne kedved ismerkedni?" tartalmú levél egyből kuka lesz.

2011. máj. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A "lenne kedved ismerkedni?" tartalmú levél egyből kuka lesz.


ezt nem értem, hogy miért nem lehet illedelmesen válaszolni

2011. máj. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"ezt nem értem, hogy miért nem lehet illedelmesen válaszolni"


Mert úgy látszik túl megerőltető nekik legalább egy nyamvadt udvarias elutasító üzenetet írni.

2011. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

13:36

Gondolom azért, mert ha a srác arra sem vette a fáradságot, hogy kitaláljon valamit, akkor ő sem veszi a fáradságot, hogy válaszoljon valamit. Egy unalmas sablonlevél unalmas sablonembert sejtet a háttérben, olyan meg nem sok mindenkinek kell.


Ugyan nem társkeresőn, de én is levéllel kezdtem, és tényleg eredeti, humoros és egyedi volt, és maximálisan bejött :D Próbáld meg megcsillogtatni az egyéniséged, és felkelteni a lány érdeklődését. Aztán ha ő pont olyan, hogy nem vág egybe a személyiségetek, hát napuffneki, más meg olyan, azt kell megtalálni.

2011. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Pedig en ezt javaslom:

Van kedved ismerkedni?

Nagyon vonzo Nonek talallak a kepeid alapjan, foleg az xy keped tetszik:)!


Ennel tobbet nem erdemes.

A kepeid fogja ugy is nezni, aztan ha bejossz neki valaszol, ha meg nem, akkor irhatsz te aztan akar milyen egyeni levelet, ra fog sz.arni a fejedre.

Tk-n nagyon el vannak szallva maguktol a csajok.

2011. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Legyen benne valami Rólad - ami felkelti az érdeklődését, de legalábbis lesz valami konkrét dolog, amit hozzád tud kötni-, írj valamit arról, hogy miért pont Rá írtál, végül írj valami olyat, ami elgondolkoztatja, amitől azt érzi hogy Neki írtad a levelet, nem pedig "a 100. lánynak, aki lehet hogy végre visszaír".


És azt tartsd észben, hogy Neked az kell aki vissza is ír, ne foglalkozz azzal ha nem írnak vissza - persze ha 50-en nem írnak vissza, akkor azért gondolkozz el azon, hogy rossz az adatlapod, a fényképek(és "átlagos" fotót tölts fel magadról, szerintem fontos hogy a reális képet mutassa), vagy rossz célcsoportnál próbálkozol.

2011. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg tök mindegy mit írsz mert úgy is a külső fogja eldönteni.Én legalábbis ezt vettem észre.Írhatsz neki annyit is hogy "szia" ha bejössz neki ugy is válaszol de leírhatod az egész életed,ha nem vagy szimpi akkor még arra se méltat hogy válaszoljon.

Szerintem az első levélnek az a célja hogy jelezd felé az érdeklődési szándékod.

2011. máj. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Neji ***** válasza:

Csak ennyit írj.Te mennyiért válalsz egy kört?Milliomos vagyok.



Hidd el a társkeresőkön az ilyenre 100h kapsz választ.

2011. máj. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Erre kíváncsi vagyok én is. Nekem is az a tapasztalatom hogy a kép a lényeg, a szöveg már max ráadás.
2011. máj. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sokat szenvedtem én is, de sajnos itt a külső és az anyagiak vannak előtérben. Én nem egyszer találkoztam élőben is, de teljesen elegem lett belőle. Amúgy ha normális a lány és nem vagy bunkó, akkor válaszol, de sajna a beképzelt buta p.csák többen vannak.
2011. máj. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!