Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi az esélye, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy ha ismerkedni szeretnék egy lánnyal az utcán vagy tömegközlekedési járművön felfigyel rám? Ti örülnétek neki lányok, ha valaki ezt tenné?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert a mai emberek között a lányok már nem bíznak meg a nekik ismeretlen, ismerkedni akaró emberekben(és azért érthető is miért...). 16/F
2011. máj. 25. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy sikerüljön hacsak nem a sofőrre hajtasz.
2011. máj. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

50%... Ne az esélyeket latolgasd! Ez olyan mint amikor megkérdezik, hogy "ha a sulimban van 490 fiú és 10 lány, akkor mekkora az esélyem, hogy fel tudok csípni valakit a 10-ből?" Ha így állsz hozzá, akkor semmi esélyed!


Ha neked úgy van megírva a nagy könyvben, akkor az utcán fogod megismerni a nagy Ő-t akkor ott fogod, függetlenül attól, hogy mit mond a statisztika. Ismerkedj úgy, ahogy jól esik aztán meglátod bejön-e vagy sem...

2011. máj. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy egy egyedülálló lánynak imponál, ha udvariasan leszólítják/bókolnak neki, mert manapság az "dívik", hogy csak odaszólnak valamit, vagy füttyentenek vagy ráköszönnek.

Ettől függetlenül engem a normális ismerkedés is kellemetlenül érint pláne járművön, sok ember előtt, ugyanis biztosan el fogom utasítani a próbálkozót, mivel van párom...

21/L

2011. máj. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha iledelmesen, és nem bunkón szólítod le, beszélgetésbe elegyedsz vele, akkor nem fog elutasítani.

És ha tetszel neki, akkor meg főleg nem fog elküldeni.

Szerintem érdemes megpróbálni, én örülnék, ha úgy jönne oda hozzám valaki, hogy először kedvesen mosolyog, aztán lép valamit.

2011. máj. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Ismerkedni szeretnél, de csak ülsz a buszon és arra vársz, hogy egy lány megszólítson?
2011. máj. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

14:22


Arra gondoltam, hogy mit szólnának hozzá a lányok, ha odamennék és ismerkedni szeretnék velük.

2011. máj. 25. 14:35
 7/8 A kérdező kommentje:
Vagyis leszólítanám őket.
2011. máj. 25. 14:36
 8/8 anonim ***** válasza:

en fogaszat varo termeben ismertem meg a volt baratnomet.

De volt mar h metron szolitottam le vkit es megadta a szamat...

Ugyh sikerulhet.

Sok sikert!!!

2011. máj. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!