Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hódítsak lány létemre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsak lány létemre?

Figyelt kérdés

Az lenne a gond, hogy van valaki akiért nagyon odavagyok:)

És hát..félénk típus.Én is az vagyok:S

De lány léttemre mégse merek(!)kezdeményezni..Remeg mindenem amikor meglátom, szivem majd kiugrik,stb stb..:)

És 17 évesek vagyunk.Eddig 1 barátnője volt,de akkorsem ő kezdte.Nekem volt már kapcsolatom,de akkor a fiú volt a kezdeményező.Igaz,nekem is csak 1.

És most.. tudom hogy tetszem neki kicsit,valamelyik nap korrepetált:D.Akkor beszéltünk először élőben.:)

Remélemnem szúrtam el semmit, mert nagyon sokat beszéltem..:S:D

Msnen nem nagyon szokott írni, de tudom h nem azért h nem tetszem neki.. Mert mondta haverjának h kicsit.. :/

Haverunk (közös) megkérdezte, hogy korrepetáláskor miért nem kapott le :$:D Aztmondta azért, mert alig ismer..

Kérlek,segítsetek!Csúnyának nem mondható vagyok,sokak szerint szép:)

Megpróbálom magam minden napra kicsípni xD

Segítsetek,hogy hódíthatom meg álmaim fiúját?:)Mert asszem ő az:)


2009. márc. 16. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mitől félsz?

A szavaid alapján szinte teljesen egyértelmű a szituáció, hogy bejöttök egymásnak.De ha ennyire parázol, akkor íme egy jó tanács.


Vedd fel a pókerarcot,és kezdj el vele beszélgetni valamiről a következők közül: mozi, zene, könyvek, étterem, buli, stb.

Aztán ha valamelyik látod, hogy érdekli, (vagy tudod, hogy érdekli) ártatlanul dobd be, (kamuzz) hogy x.Y. időpontban hivatalos vagy egy adott rendezvényre, (ami azzal kapcsolatos ami érdekli) de nem akarsz elmenni, mert nagyon ciki, hogy a barátnőd a fiújával jön, te meg egyedül mennél, pedig neked az a rendezvény nagyon bejön, csak nem akarsz lábatlankodni...


Nos, ha ebből nem veszi a lapot, akkor semmiből, és inkább menjen papnak.


Ha meg benne van, és felajánlja, hogy ő majd elkísér utána már tudsz korrigálni.

(Leszervezed a randevút v. lemondod, és engesztelésül elhívod máshova, stb.stb.)


És a legfontosabb: Ha félénk a srác, az a lényeg, hogy sokat beszélj hozzá, még akkor is, ha ő nem beszél sokat, hogy feloldódjanak veled szemben a gátlásai...

2009. márc. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát igen.. csak van 1 gond :/

ő is és én is alig járunk bulizni..

am a korrepetáláson beszélgettünk ilyenekről:)

csak ami érdekes, az az hogy egész idő alatt babrált valamit.. xD a tolltartómból is:D

nem tudom h ezt az unalomnak vagy az idegességnek tulajdonítsam.

És

szeretnék vele még találkozni:) Egy suliba járunk, de sose merek hozzá felmenni :S.

Hogyan hívhatnám el még valahováá?:)Jah és hogyan küzdhetném le ezt a gyerekes félelmemet?:S

17/L

2009. márc. 16. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:
A babrálás nem feltétlen az unalom vagy az idegesség jele. Én pl. szinte mindig babrálok valamit, rossz szokás. Ha remeg közben a keze, akkor valószínűleg ideges. Mivel tetszel neki, biztos nem unatkozott. :)
2009. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A tolltartóban való babrálás azt jelenti hogy srác zavarban volt, és nem tudta kezelni a szituációt, hogy ott ült mellette(?) egy jó csaj, aki neki nagyon tetszik.Így leplezte magát.

Mennyi megerősítést szeretnél még???

Bejössz a srácnak de ő jobban fél tőled, mint te tőle.


Szedd össze magad, nőből vagy, és érd el, a női praktikáiddal, hogy elhívjon randira.Másképp nem jutsz vele semmire.Vagy azt szeretnéd, hogy lecsapjon rá egy vérmesebb hölgyemény, akinek nem okoz ekkora gondot kezdeményezni?

Harmadik személyt, "kerítőt" ne vonj be.


Az első taktika jó.Nem csak a buli létezik.Van büfé, étterem, könyvtár, sportesemény, környékbeli látványosság, amit szintén felvethetsz a buli helyett.

Személyesen is megkeresheted, arra hivatkozhatsz ilyenkor hogy:

kell egy jó könyv, kell valami jó zene, segithetne valami tantárgyból és X.Y.-tól hallottad, hogy neki van, ill. hogy ő jó benne.

Ha ennyi tanács után sem tudod, hogy mit csinálj, akkor menthetetlen vagy, és a'sszem akkor nem veled kellene inkább beszéljek, hanem a sráccal...


Az előző kapcsolatában is a csaj kezdeményezett akkor ő itt sem fog kezdeményezni, mert bátortalan.

Vagy beveted magad, vagy vársz egy vagányabb srácra.


Egyébként is, 17 évesen már az sem szabadna hogy gondot jelentsen egy lánynak, hogy odamenjen a kiszemelt fiúhoz és elhívja randizni.

2009. márc. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!