Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most komolyan ezért szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ezért szakított velem? Ennyire gyerekes lenne?

Figyelt kérdés

Minden apróságon megsértődik, és már hatodszorra (!!!) szakítottunk 11 hónap alatt...

Most például azért dobott, mert megkérdezte tőlem, hogy dagadt-e. Én mondtam neki, hogy egyáltalán nem, és elkezdett nekem hőzöngeni, hogy miért hazudok neki, tudja, hogy egy disznó, blablabla, és ha ebben sem tudok őszinte lenni, akkor nincs értelme a dolognak.

Nehéz lesz*rnom, mert szeretem.


Próbáltam már vele beszélni is ezekről a kirohanásairól, de semmi.


17/F, ő 16/L


2011. máj. 28. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
gyerek még jobb esetbe kinövi, ha együtt lesztek addig..
2011. máj. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Smartguy86 ***** válasza:
Gyermeteg egy lányka. Nem is biztos, hogy kinövi! Inkább keress mást, neked jobb lesz, ő meg legyen el a hülyeségeivel és boldogítson mást. Kétlem, hogy könnyű szeretni 11 hónap és 6 szakítás után...
2011. máj. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj de a csajod egy retardált -.-

ilyenért szakítani, esküszöm eddig volt egy hülye lány ismerősöm de ezek után okosnak gondolom xDD

amúgy meg szerintem hagyd a p*csába, majd rájön mit csinált, de akkor már késő lesz, fiatal vagy, keress mást, nem kell 1 lánynál leragadni :)

2011. máj. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha még csak ő lenne gyerekes....
2011. máj. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Úristen :D Hát... Mindig elképedek, hogy vannak ilyen lányok.

Szerintem ha ezt már 6szor eljátszotta veled, elég esélytelen arra várni, hogy a közeljövőben megváltozik... :/

20/L

2011. máj. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bocsi h ezt mondom de a nőd tényleg egy fogyatékos :D
2011. máj. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenebe, 6 szakitas 11 honap alatt? Nem normalis. Felejtsd el, es ha visszakonyorgi magat, akkor se foglalkozz vele. Az ilyenek egy eleten at idegroncsok, s miattuk szenvedhetsz te is.
2011. máj. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

gyerekes

hisztis

dagadt


nekedt tényleg csak ilyen jutott? :DD

2011. máj. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem ép.
2011. máj. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!