Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csalódtatok már a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtatok már a netes társkeresésben?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Abban csak csalódni lehet. A gyávák, meg a nők használják. Ismerkedj élőben, az a tuti.:)
2011. máj. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen...a nőkben! Még csak válaszra sem méltattak a legtöbben!
2011. máj. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azért ennyire nem sarkítanék, mint az előző. Nekem volt nagyon jó kapcsolatom is társkeresőről, tehát mint kiderült, normális férfiak is használják. Akkor kezdj bele, ha nem kapsz idegbajt napi 20 "szia, laza szexkapcsi?" típusú levétől. Szóval lesz mit megszűrni :)

Hogy csalódtam-e netesben? Hát hogyne. Ahogyan "élőben" is. A 100%-os tuti módszert társkeresésre még nem találták fel.

23/L

2011. máj. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
bocs, a legelsőre gondoltam, mikor előzőt írtam
2011. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én azt veszem észre az ilyen oldalakon inkább csak szexpartnert keresnek
2011. máj. 28. 15:38
 6/10 anonim ***** válasza:
És gondolod élőben nem?
2011. máj. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Válassz olyan oldalt, ahol be lehet jelölni, hogy mit keresel. (komoly kapcsolatot, szexet, csak ismerkedsz...)
2011. máj. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
tudnátok nekem olyan oldalakat mondani ahol be lehet ezeket jelölni, de olyant ami nem fizetős
2011. máj. 29. 12:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a love.hu-n be lehet jelölni, és ingyenes. Én is azt használtam.
2011. máj. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én egyszer a love.hu oldalon regisztráltam, tömeg számmal jöttek a "laza kapcsi" levelek, na persze voltak normálisak is. Egy pasi megtetszett, pont az esetem volt: jó szöveg, tökéletes külső, gondoltam a fényképe az kamu, így megbeszéltem vele egy találkát. Hát mit ad isten: tényleg ő volt az és a lakásomon jött az őszinteség: felesége van, gyerekei, csak párszor érzéki órát akar. Hát mondtam magamban: puding próbája az evés, miért ne?! :D

Együtt voltunk egyszer, aztán többször és még többször. Ő jó volt az ágyban, én is jó voltam az ágyban ezek szerint és maradt a diszkréció, nem hívtam fel soha. Egy darabig elvoltunk, de idegesített, hogy mindig hajnalban akart a végén átjönni, nem tudtam lerázni. Telefonszámot cseréltem, erre interneten zaklatott, hogy szeretkezni akar, nem tud nélkülem élni, nem kell más partner neki. Na jó, elegem lett, kiiktattam az életemből és nem sokkal később a volt férjem karjaiban találtam magam, nos azóta is együtt vagyunk 8 éve. :D

2011. aug. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!