Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet egy olyan nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy olyan nőnek visszaépíteni a bizalmát a férfiak irányába, aki rég elvesztette azt?

Figyelt kérdés
Egy olyan nőnek, akit mindig bántottak fiatalabb (gyerek) korában a férfiak, mert kövér volt, hogy lefogyása után ne gyűlölje őket tiszta szívéből, megszeressen egy normális férfit?
2011. máj. 28. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Jajj nagyon érdekes és nehéz kérdés. Nekem az jön le,hogy az illető hölgy még szűz és még egy kapcsolata sem volt. Így pedig iszonyúan nehéz... Egyszerűen magaddal kell rendben lenned lelkileg,elfogadnod magad kívül és belül. E nélkül nem lesz semmilyen kisugárzásod,amit a férfiak észrevennének...Ez pedig kell,mind a laza,mind a komoly kapcsolatokhoz. Magyarán ahhoz, hogy vonzónak lásson téged bárki is...Ha képes vagy elhinni magadról, hogy igenis jónő vagy, egy igazi értékes ember,akkor sikerülni fog. Tehát először magadban kell bízni és nem a férfiakban. A férfiakba vetett bizalom pedig akár hetek,hónapok kérdése is lehet mire kialakul...
2011. máj. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem így értem.

A férfinak mit kell ehhez tenni, hogy a nő bízzon...

2011. máj. 28. 23:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg kell törnöd a jeget.Éreztetni a csajjal, hogy elfogadod teljes egészében olyannak amilyen és értékeled őt.
2011. máj. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A csízió abban van, amit az előttem szóló írt. Teremts olyan légkört magad körül, hogy észrevegyenek, ragyogj, legyél vonzó. Ehhez elengedhetetlen az ápolt külső, az önbizalomtól dagadó belső és valami kis csinos, de nem túl extrém cucc. "Nemes egyszerűség, csendes nagyság." Egyszerűen, ízléses, finom és érdekes. Sok sikert!

Majd írd meg! Ja, és holnap reggel a fodrásznál kezdd a napot!

2011. máj. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
semmit az ég világon, hagyd a fenébe, sose kezdj begyepesedett agyú feministákkal...
2011. máj. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ez fogós kérdés szerintem az lenne neki a legjobb ha

valami vele hasonló férfival ismerkedne,aki hasonlókép járt a nőkel mint ő a pasikkal.Talán úgy vissza lehetne hozni bizalmát a férfiakba.

2011. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!