Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valakit fel kéne szednem. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakit fel kéne szednem. Van is valaki, aki tetszik. Elmondom, és tanácsokat légyszi, mi hogy lenne jó?

Figyelt kérdés

Szóval a lány hugom osztálytársa. Nálam két évvel fiatalabb. Élőbe csak köszönés erejéig láttam, de ma amikor hazajöttem haveroktól körbenéztem és rájöttem, hogy nem ragadhatok le itt, nem akarok egész este gépezni, sokkal jobban szeretni valakit, valakivel tv-zni, vagy csak sétálni. Ezért szeretném. 19 vok, és komoly kapcsolatom még nem volt, sőt az uccso két évbe semmilyen. Tesómmal meg egyik legjobb haverom akar összejönni. Szal kitaláltuk, hogy elmegyünk velük egy uszodaféleségbe. Tesómnak nem nagyon kell tudnia mit akarok, ezért megkértem azt a haveromat h ő szervezze meg vele...és majd ott. Na a lányrol aki nekem tetszik azt kell tudni sztem még nem volt pasija, magabiztos, osztályelső, jóltanuló, kedvesnek tűnő lány. Nem gépezik, és fogalmam sincs mit csinál szabadidejébe (tanul???:)). Kirándulásokra se jár.

Szal vmi tanács kéne, hogy ez hogy kivitelezhető, hogy lenne a jó és hogy mit gondoltok erről. Tippeket is adhattok amit szeretnek a csajok


2011. máj. 28. 22:54
 1/8 anonim válasza:
100%

Én uszoda helyett elvinnem a lányokat moziba, aztán meg pizzázni. Szerintem sokkal hangulatosabb és jobb lenne első "randinak", mint az uszoda.


21/L

2011. máj. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy ezt ugy tervezem, hogy ugy fog tűnni mintha mi mennénk velük, mert ők szoktak menni oda. Nekem sincs olyan testem amit mutogatni kéne, azért is szeretnék vmi tippet amivel kicsit jobbá lehet varázsolni a napot...meg iylenek:)
2011. máj. 28. 23:59
 3/8 anonim ***** válasza:
De megnyugtató, hogy vannak olyanok, akiknek az én típusom jön be :D Tehát magamból kiindulva én azt szeretem, ha egy fiú udvarias, nem káromkodik egyfolytában, intelligens, jólöltözött, ezenkíül viselkedj nyitottan, kedvesen, legyél előzékeny, viccelődj! Nagyjából ennyit tudok mondani :)
2011. máj. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha négyen vagytok, adott a helyzet.. A tesód valószínűleg lesz majd a te haveroddal, te pedig majd tudsz addig a kiszemelteddel lenni. Beszélgess vele, kérdezz róla, hogy miket csinál szabadidejében, mik a kedvencei, sportol-e, nyárral kapcsolatos terveiről, szórakozásról, továbbtanulási terveiről és ami eszedbe jut.. Elhívhatod fagyizni, sétálni, napozhattok közben, mehettek úszni ;) Ez jó program amolyan első randinak elvégre egész napos program, tudtok közben kettesben lenni, és tudtok beszélgetni, míg a moziban nem. Szerintem ne nyomulj túlságosan, főleg ha azt mondod a lánynak még nem volt barátja.. Előtte amúgy érdeklődhetsz a lányról tesódtól is. A jó barátnők megbeszélik hogy kinek ki tetszik, és ha megtudod hogy te is tetszel a lánynak, akkor szabad a pálya, már csak idő kérdése mikor lesztek együtt :) Hajrá, én szorítok neked ;)

18L

2011. máj. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kösz, kivancsi vok mi lesz, aztan lehet nem is akar pasit. 17eves. szerintetek ennyi idosen mindenki akar pasit? a masik meg: legjobb baratnod batyaval szivesebben jarsz?
2011. máj. 31. 18:25
 6/8 A kérdező kommentje:

jah es meg tudni kell rolam h uszni alig tudok, a mozgasom meg...hat azt haggyuk...:)))) kivancsi vok rà xD

tesommal sokat ugratjuk egymast ezert nem kerek tole semmi ilyet, majd max ha latja h komoly, kulomben tuti megviccelne :D meg nemtom...vele ezt meg nem beszelnem meg, nem vagyunk olyan joba xD

2011. máj. 31. 18:30
 7/8 anonim válasza:

Szteem azért 17évesen biztos akar pasit..:D

és am meg énis az egyik legjobb barátnőm bátyával járok..;)

15/L

2011. máj. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Petack ***** válasza:

sztem ez 1 stréber nem akar pasit én is voltam már ilyen helyzetben hogy egy stréber tetszett nekem

ezeket 1általán nem érdekli a másik nem az a legjobb ha békén hagyod és nem foglalkozol vele

2011. máj. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!