Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sztetek miért tartják ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek miért tartják ilyen rövid pórázon?

Figyelt kérdés

Megismertem egy csajt házibuliban, 15 éves, és unokatesójával volt.

Mikor ki akartam hívni dumálni (tényleg csak az lett volna), egyből jött unokatesója, álljj nélkülem sehova sem mehet....és kajak nem is jött ki...

pedig láttam a csajon hogy ragyognak a szemei, de ő is mondta hogy nem jöhet ki...:S

szóval sztem saját magát becsapta.

DE figyeld a csavart:

ezen csaj unokatesója 18 éves, 23 éves kanja van. (5 év), én 20 vagyok, ez a csaj 15....XD

-_-

de ebbe már nem gondolt bele....szánalmasak....már értem miért nincs szegény csajnak barátja sőt még nem is volt, hisz telebeszéli a fejét mindennel a drága unokatesó..:S


2011. máj. 29. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:

talán nem 15 éves lányokkal kéne foglalkoznod.

az én húgom is ennyi és én még tökön is rúgtalak volna...még gyerek!

2011. máj. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

gyerek....ha ha ha...

cigizik, iszik, és úgy dörgölőzött hozzám, hogy egy macska megírigyelné....hol gyerek ez?!

2011. máj. 29. 12:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
éretlen kis p.csa,szánalmas ha ez kell neked
2011. máj. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálja megóvni mindentől...érthető. Na de ez már azért durva, hogy még csak beszélgetni sem mehet ki a "testőre" nélkül. Bár a 15 éves leányzót sem értem! Oké, fogadjon szót, de ne az legyen már, hogy a saját unokatesója parancsol neki. Ki ő? Az anyja?
2011. máj. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem az öt év a lényeg, teszem azt, egy 15 éves sem járna 10 évessel :D


Szerintem keress inkább értebb csajokat :D

2011. máj. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha rám bíztak volna egy 15éves a szülei én se engedtem volna, hogy kimenjen.

Mivel ha leléptek az unokatesót vették volna otthon elő a lány szülei, ez ilyen egyszerű.

2011. máj. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!