Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnap bemutatott a családjána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap bemutatott a családjának. Szakíthatok most, vagy inkább várjak még vele?

Figyelt kérdés

Már korábban is fontolgattam a szakítást.. Ez a bamutatósdi nem volt előre megtervezett, és én nem is akartam eddig elmenni, de vhogy az egyik találka után ez lett.. Basszus én nem szeretném megbántani, de elhív és akk kiderül, hogy nem csak egy átlagos találka, hanem bemutatás??

ha nincs ez könnyebb lenne mindkettőnknek..

Szóval most mondjam? vagy várjak? :/


2011. máj. 31. 22:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

valaki írta h nem sajnálod? basszus nehogy már szegény lány sajnálatból legyen együtt a fiúval!

mondd meg neki h benned nem alakult ki szerelem és jobb ha most vége amíg még ő se zúgott beléd annyira mint 1-2hónap után. a legyünk barátok szöveg sose jó!!!

mondd meg h nem akarod bántani mert nem érdemli meg hogy érzelmek nélkül legyél vele és nem akarod h ő beléd szeressen mert a viszonzatlan szerelem a legrosszabb!!

2011. jún. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
azt fogjja hinni, a családjával van probléma...
2011. jún. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is nagyon korai volt a bemutatás, amit igaziból nem tudok hová tenni, miért is történt így. Még egy hónaposak SEM voltunk, ő akart jönni valamiért hozzánk. Hétfőn bemutattam, itt volt minden családtag, még a másik városban élő rokonok is. Következő hét pénteken váratlanul szakított. Elég hülyén jött ki a dolog... több ilyet soha.
2011. jún. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!