Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel elég régóta nagyon jóban vagyunk, msn-en mindig beszélünk. Ma vittem neki egy szál virágot amit ő visszautasított valamiért, de közben pedig látszott rajta, hogy NAGYON örül?Most akkor mi történik?

Figyelt kérdés
Most szerintetek mit érez a Lány irántam? Amikor odamegyek hozzá személyesen mindig zavarban van nagyon, amikor pedig összenézünk akkor képesek vagyunk 4-5 másodpercig is nézni egymás szemébe mélyen. Na most szerintetek mi van köztünk?
2008. okt. 31. 15:09
 1/9 A kérdező kommentje:
jah és ő 16 én pedig 17 vagyok. Neki csak egy kéthetes kapcsolata volt, amiben a puszi volt a legtöbb, nekem pedig még nem volt semmi kapcsolat, ami szerinte nem gáz, mert lehetett volna, csak nem állok le akárkivel.
2008. okt. 31. 15:10
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Valami visszatartja, esetleg barátok, család. Vagy fél egy kapcsolattol. Teccel neki, de többet nem akar.

Találgatok csak.

2008. okt. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Az is lehet hogy a "visszautasítást" csak hirtelen ösztönösen tette aztán hülyének érezte magát de közben szeret.
2008. okt. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak fél...lehet az volt benne,h ha msot elfogadja azért kellene adnia esetéeg egy csókot v vmit és félt ettöl...vagy hogy akkor majd te lépsz tovább.Beszéld meg ezt vele.Akkor jössz rá a tuti válaszra;)
2008. okt. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tuti, hogy csak zavarban volt! közelíts hozzá úgy, hogy ne érezze magát kényelmetlenül..szóval először inkább azt lássa meg, hogy bízhat benned.
2008. okt. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

szívből köszönöm a 32%-ot!:)


Ezentúl így fogok válaszolni...

2008. okt. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már elég régóta jóban vagyunk és sokszor lett volna rá alkalmam, hogy letámadjam, de soha nem tettem mert azt láttam rajta, hogy ő nem akarja... És mindent meg tudunk beszélni, de csak msnen... Amikor személyesen beszélek vele, akkor mindig beparázik és alig mer megszólalni. Azt már mondta sokszor, hogy bízik bennem, amikor valami baja van mindig nekem sírja ki magát... személyesen meg szinte semmi, csak ha kettesben vagyunk és senki se zavar... Amint van ott valaki rögtön ellenséges... Köszi a válaszokat.
2008. okt. 31. 19:09
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves válaszadó aki ezt írta: szívből köszönöm a 32%-ot!:)


Ezentúl így fogok válaszolni...


én most néztem meg és te tőlem pozitív értékelést kaptál... Attól hogy ezen az oldalon nagyon sok a hülyegyerek, aki mindenkit lepontoz, azokkal nem kell foglalkozni. Tőlem zöld ujjat kaptál:) és kösz

2008. okt. 31. 19:11
 9/9 anonim ***** válasza:
köszi :) nem is rád értettem
2008. okt. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!