Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek ki az álompasi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek ki az álompasi? (linkeljetek képet is)

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 20:44
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! Akinek nincs partnere kénytelen álompasik után ácsingózni, míg nem akad valakibe aki még őket is felülszárnyalja :)))
2011. jún. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:

[link] a legszexibb pasi volt a világon! (Axl Rose)


[link] a haja a legjobb (amitől nem látni az arcát, de az már részletkérdés!) (Slash)


[link] (DJ Ashba)


[link] mellékes, hogy szegényke egy kicsit már halott :D (Heath Ledger)


[link] hogy keverjük a kettőt! én nem akarom Johnny Depp-et megsérteni, mert tényleg kitűnő pasi, de azért csak hasonlítanak :D (a csúnyább Keith Richards)


a pasimról nem számolok be, ugyanis nincs :)

15/L

2011. jún. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

hát ha lenne pasim valószínűleg ő lenne, de addig is:

[link]

és

[link]

16\l

2011. aug. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 Joola ***** válasza:

a barátomnál jobb pasit nem láttam soha. magas, izmos, fekete hajú és szemű, szögletes álla van... ahh most is olvadok:) de lehet csak el akartam vele dicsekedni:D:D

amúgy lehet hülyeség, de Jack Sparrowtól kész vagyok, bár csak karakterre, külsőre nem jön be, sőt Johnny Depp sem jön be, csak az a kitalált figura.

amúgy vicces, h mindenkinek mennyire más ízlése van.

22L

2012. máj. 17. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!