Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak azok az aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak azok az aranyos lányok akik. (? )

Figyelt kérdés

Olyanok akik aranyosak, de nőiesek és ha arról van szó nem neveznek gyerekesnek. Magyarul a mai kapcsolatokban a legtöbbször a gond, hogy mindenki komoly, én 20 éves vagyok és igen néha jól esik kicsit még gyereknek lenni, hülyülni pl.: egy hosszú nap után. Sokan nem kapcsolják ki az agyukat. A kis hülyülést úgy fogtam fel, hogy néha máshogy állni a dolgokhoz, de nem állandóan. Nem vagyok már gyerek csak néha tényleg jól esik.Sajnos ezt a lányok nem nézik jó szemmel és mindent véresen komolyan fognak fel, de csak van köztük is kivétel. Legalábbis remélem. Szerintetek??

Jah és kérlek ne gyertek azzal, hogy gyerekes vagyok mert nem vagyok az! Csak amikor megpróbálom elfelejteni a gondokat. (sajnos ilyet sokan nem tudnak csinálni, azért vannak ott ahol)


2011. jún. 5. 23:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ne mondd már, hogy egy lánnyal nem tudtál eddig hülyéskedni...

Engem mindenki aranyosnak mond. Aranyos így, aranyos úgy, jaj de szép, te megérdemelsz mindent, olyan más vagy. Aztán meg csak a csalódás.


Egyszer úgyis megtalálod azt, akit neked szánt az ég. Hinni kell ebben és készpont.:)

2011. jún. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Pedig igen. Tényleg sokan nem engedik el magukat. Pont az ilyenek miatt mint én mondják, hogy gyerekesek a fiúk, pedig tényleg jó néha kikapcsolódni. Tudom mert sokan véresen komolyan gondolnak mindent! Középiskolába hányszor volt ez.... sőt még általánosban is... csak mert én kitudtam kapcsolni az agyam és nem folyton azon járt az agyam, hogy mi a bajom éppen.
2011. jún. 5. 23:49
 3/24 anonim ***** válasza:

Furcs mert én nem tapasztalom ezt.Mindegyik lány barátommal lehet hülyülni, és komolyan is lehet velük beszélni.Vagy a környezeted tér el nagyon az enyémtől, vagy te látod a rosszat csak, bár ezt nem hinném.. :S

20/f

2011. jún. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
A környezet olyan.
2011. jún. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
A gyerekesség és az, hogy elengedi magát az ember, magyarul hülyéskedik, az nem feltétlen egyet jelent. Sőt. Számomra ez egyáltalán nem jelenti ugyanazt. A gyerekes viselkedés, éretlen viselkedés. A hülyülés úgymond fellélegzés az életben. Ami nem hiszem, hogy másnak baja lenne. Lehet, hogy éretlennek gondolnak és nem a hülyéskedéssel van a bajuk. Mert most, hogy belegondolok, hát ha nem tudnék hülyéskedni a párommal, akkor kihalna a kapcsolat egy idő után...unalmassá válna. Szükség van erre, sok minden más fontos dolog mellett.
2011. jún. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Talán lehet tényleg az én környezetemmel van gond. De nem hiszem. Néha tényleg nem értik a poént.... de hát na ....majd lezs valahogy, csak már megkaptam 1-2 szer. :S
2011. jún. 6. 00:01
 7/24 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem meg a 20 év körüli lányokra azt, hogy komolyak épp nem lehet mondani.

23F

2011. jún. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
hát én 21 vagyok barátnőm 19, és olyan gyerekek birunk lenni hogy némely 15 éves komolyabb szerintem :))) de pont ez az egyik amitől jól megvagyunk :) és ezalatt nemazt értem hogy annyira komolytalanul vennénk a szexet vagy bármi fontos dolgot. csak nagyon tudunk hülyéskedni :) szal nyugi vannak még ilyen lányok is :)
2011. jún. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Én a gyerekességet a felelőtlenség vagy a "mindent helyetted kell csinálnom" felé tolom ha negatív értelemben beszélek róla...ha néha ki tudsz kapcsolni,és meg tudsz közben nevettetni,akkor értékes ember vagy...én mondjuk mindig közelebb álltam a srácokhoz,mint a csajokhoz barátság terén,mert a srácok nem vesznek mindent komolyan és nem sértődnek be minden kis sz*rságon..persze megint más akkor,ha épp egy komoly beszélgetés közepén kezd el a másik poénkodni,mert az nagyon nem vicces...de szerintem elviselhetetlenek lennének a hétköznapok egy kis hülyülés nélkül...nemtudom h azok,akik mosoly nélkül élnek,hogy bírják...egy idő után olyanok lesznek mint az ubi a savanyúságban...összement,savanyú,ráncos stb...csak az ubi fincsi:D na mind1 kezdek elkalandozni...van pl h elkezdek nagyon problémázni vmin..vmi nem fog sikerülni,nincs rá időm,stb,ekkor a párom mindig elvonja a figyelmem vmi gyerekessel és viccessel és annyira hálás vagyok ezért neki,mert amíg megpróbálom kivédeni h pl belenyúljon az orromba legyet imitálva az ujjával,addig a folyamatos vihogás miatt 5perc múlva már azt sem tudom,mi bajom volt..ilyen kell...több ilyen ember kellene...legalább a 300x-osa annak ami most van...szóval ne keseredj el,csak kérdezd meg h mi volt a baj azzal,amit csináltál...lehet h sok volt,lehet h érzékeny részre tapintottál anélkül h tudnál róla...de lehet h csak az illető volt idegbeteg épp,és az nem jó párosítás...szóval fel a fejjel és a nagyvigyorral^^ én szeretlek^^
2011. jún. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
előző- 20/L
2011. jún. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!