Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Tényleg "manapság" ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg "manapság" ciki lehetek? Hogy vélekedtek a "kifutó modell alkatú" lányokról?

Figyelt kérdés
180 cm magas vagyok, és tisztában vagyok vele hogy a testsúlyom sem arányos ezzel (53 kg). Kicsi a mellem, de idáig jól éreztem így magam. A barátom, és barátnőim állandóan cukkolnak hogy már túl vékony vagyok. Konkrétan kitüntetettnek érzem magam az "antinőiesség" érdemjegyére a szemükben. Próbáltam hízni, de csak gyorstalpalt amorf lettem tőle, és hamar visszafogytam akaratlanul. Sok helyen látom, és olvasom hogy manapság ciki a "gebe". Oké nem vagyok fürdőruha/ estélyi/ koktélruhás stb modell alkat, de így is szarul érzem magam hogy boltokban a magasságomhoz megfelelő méretek kb L es XL es méretekben kaphatóak csak amik lógnak rajtam. Már rosszul érzem magam az alacsony bögyösebb,teltebb, "van mit rajta fogni" nők társaságában, és igyekszem hátra húzódni. Egy időben felléptem modellként kifutón, de az életben teljesen pocsékul érzem magam most már hogy ilyen vagyok. A barátommal sem merek mutatkozni lassan, mert nem vagyok az a "van rajta mit fogni csaj". i hogyan álltok ehhez? Én már teljesen össze vagyok zavarodva.
2011. jún. 6. 01:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha dagadt egy nő, azzal vigasztalják, hogy úgyis mindenki a "van mit rajta fogni" típusokat szereti. Ha túl vékony, akkor azzal, hogy a kisugárzás többet számít, mint a méretek. Háhá, mindenre lehet találni megfelelő magyarázkodást.

De szerintem valóban idegesítő helyzetben vagy. Már csak azért is, mert alig találni magas pasit, mármint hozzád képest magas pasit. A környezetemben hirtelen nem is tudnék 183 centi fölötti pasit említeni, pedig elég sok ember ismerek. Ha ehhez még az is társul, hogy deszka vagy, az tényleg bosszantó lehet. Hízzál és tornázzál. A torna leköti kicsit az izmaidat, nem leszel magasabb, és formásabbá is tesz, nem feltétlenül amorf alakod lesz, hanem mindenből kicsit vastagabb, teltebb. Szóval igen, előbb próbálj változtatni, ne pedig siránkozz, mert azzal nem érsz el semmit. Vagy valóban fogadd el így magad, és a környezetedet is, vele együtt azt is, hogy a pasik 90%-ának valóban az átlagos testalkatú, nálad alacsonyabb lányok jönnek be, és várd a neked való igazit. De ott van a másik véglet is, kihasználhatod az adottságaidat, lehetnél továbbra is modell, ismerkedhetnél hozzád hasonló adottságokkal megáldott pasikkal és még ki tudja milyen kifutósztárt tudnának belőled egyszer varázsolni :)

2011. jún. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 TOMAtm ***** válasza:
77%

szülj 1-2 gyereket,mindjárt lesz mit fogni rajtad.

amúgy énis azokat a nőket nézem meg akiken van egy kis felesleg,nem bálnák,de azért ha beleharapok este ne csontot érjen a fogam.

2011. jún. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen változtass rajta nem tudom hány éves vagy de ha még tanuló vagy akkor itt a nyár 2,5hónap az alatt elég jól megtudsz változni mint testileg mint szellemileg

Tanácsom:

fogj egy papírt egy ceruzát és írd össze h min változtatnál és mi maradna pl: szép a fogam/hajam/szemem/ruháim/hasam / karom vagy bármi

ha ezek megvannak akkor szépen lassan el kell kezdeni ezek megváltoztatását pl: nem tetszik a hajad akkor vágass belőle hord másképp vagy fesd be (bár ezt nem ajánlnom)

Próbálj meg hízni ne úgy h 1hétig bezabálsz mindent aztán abbahagyod ez semmire sem jó, ha nehezen hízós vagy akkor egyél naponta meg csokikat (nem a táblásra gondoltam de akár azt is chipset amit megkívánsz) és ez mellette egyél magvakat, szotyit, mogyorót, diót...sok gyümölcsöt mondjuk banánt narancsot epret:D zöldségeket .... ha ezek megvannak akkor áttérhetsz a sportra nem tudom mennyi időd van erre de szerintem heti 3x-4x simán eljárhatnál futni h egy kicsit formásodj és izmosodj vagy ha van olyan testrész amin mindenképp változtatni akarsz akkor ez mellett keményen elkezdesz gyúrni

Nálam is hasonló a helyzet nagyon vékony vagyok 170/52-53 kiló és nincs lábam meg popsim :( ezért elkezdtem futni már egy ideje és felszedtem ezt a 2-3kilót :) tökre örültem neki lehet h nem látszik rajtam" de nekem ez a pár kiló tök sok önbizalmat adott :)

Sok sikert az elkövetkezendőkbe :)

2011. jún. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

nézz szét kicsit a világban.. láss a felszín mögé.. és vedd észre mihez vezet ha az emberek az önértékelésükkel küszködnek, felszínes sz.arokon szenvednek...

találj egy férfit magad mellé, aki szeret és támogatást ad, tanulj harcművészetet és lehet megtalálod önmagad. sok sikert kívánok hozzá.

2011. jún. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
SZia! én is pont ebben a helyzetben vagyok,csak én 169 cm vagyok és szintén 53 kg :(
2011. jún. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
6%

Anorexiás üresfejü buxa

Az a lényeg hogy nézel ki?

A börtön kifutòján léptél fel?

2011. jún. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok anorexiás, kikérem magamnak. minden normális választ pedig köszönök szépen. Két hete elkezdtem sportolni, örülök hogy a legtöbb válaszban ti is ajánlottátok ezt. Akkor már valamit jól kezdtem el:) és folytatni fogom.
2011. jún. 6. 23:35
 18/19 A kérdező kommentje:
..persze lépésről lépésre a többi tanácsra is eltérve!
2011. jún. 6. 23:36
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg egy kicsit kondizni, kis izmot felszedni,formásítani, és akkor eléggé irigylésre méltó tested lesz:)
2013. jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!