Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert nem jon ossze soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem jon ossze soha semmi egy lannyal?

Figyelt kérdés

16 eves fiu vagyok, neha elmegyek a barataimmal bulizni, hazibuli vagy disco, a barataim is egykoruak velem, ok szinte mindig becsajoznak, en meg eddig sosem csajoztam be, szerintem a kulsommel anyira nincs baj, csak eleg visszafogott vagyok, "kicsit felenk" nincs onbizalmam, haverjaim elott jo vicceket tudok mondani, meg mondjak, hogy van nekem jo dumam, de csajok elott nincs mit csinaljak. hogy legyen onbizalmam, vagy hogyan szedjek fel egy csajt, meg nem volt csajom, es a barataimnak igen, es ez eleg ciki igy mar.


Normalis valaszokat kerek, koszonom!


2011. jún. 6. 10:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szedj fel egy hozzád hasonló szerény csajt,akin mentálisan felül tudsz kerekedni...:)
2011. jún. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
nem kell azt siettetni,16 évesen nekem sem volt,de most 22 évesen egyre többször és többször van sikerem:)
2011. jún. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
csak szar erzes hogy a velem egykoru barataimnak van, es nekem nincs, nekik minden bulin osszejon legalab 1 smarolas, ha nem tobb.
2011. jún. 6. 11:05
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen "összejön egy smárolás"-t ne nagyon irigyeld. Ezek tartalmatlan kapcsolatok. Megéri várni egy valódi társat. nyugi jön majd neked is. Így még jobban fogod értékelni.
2011. jún. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

De csak azért ne akarj összejönni egy lánnyal,mert a többinek is van..


Látják rajtad a csajok,hogy csak ezért kapaszkodsz...

2011. jún. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

hogy erted : "Látják rajtad a csajok,hogy csak ezért kapaszkodsz..."


nem csak azert akarnak en osszejoni egy csajal , hogy ne maradjak le a barataimtol, na jo azert is, de en is vagyom mar az ilyesmikre .

2011. jún. 6. 11:18
 7/14 anonim ***** válasza:
Nézd csajoknak 2 dolgot kell, hogy egy pasinak legyen önbizalma és humora. Ha ez megvan rövid kapcsolatokra már nyert ügyed lesz. A hossztávú kapcsolat viszont teljesen más, ott tényleg passzolnotok kell. Szóval kezdj el sportolni, az önbizalmat ad. Nekem kondi jól bevált, mert ha izmosabb vagy és erősebb önbizalmad is egekbe lesz. És legyél különleges. Nem feltétlen az a jó ha rányomulsz a csajra, az a jó ha ő akar megszerezni téged. Sok sikert!
2011. jún. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ez jo otlet de mig kigyurt leszek sok ido kell.
2011. jún. 6. 12:33
 9/14 anonim ***** válasza:
11:31 megfogalmazta hogy bulikban 2 dolog kell önbizalom ,meg humor.Hozzáteszem ezek nem igazi értékek mint ahogy előttem említette egyikünk. Persze véletlen események vannak ,de nem lehet folyton csak arra számítani hogy előbukkan a királylány aki csak rám vár és csak el kell kapnom. Másrészt meg ne engedj a szociális nyomásnak. Ha meg lenéznek ezek a barátaid miatta akkor meg nem a barátaid. Tűrelem bele nősz még ;)
2011. jún. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hülyeség a kondi felejtsd is el a sok barom közé nem kell járnod,csinálj otthon kemény fekvő szériákat én is azt csinálom és eredményes 4x30 fekvő majd felülések,másnap menj futni,nem kell mindig a trendet követni,legyél különleges....nem azt mondom ,hogy kigyúrt állat leszel,de ne is ez legyen a célod:)
2011. jún. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!