Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha megláttok egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha megláttok egy lányt egyedül üldögélni egy parkban, kávézóban, cukrászdában és megtetszik nektek, akkor általában odamentek hozzá?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 19:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Velem az egyik bulin történt valami hasonlo. Nem szeretem a bulikat, de elmentem, elvégre meg voltam hívva. Ott volt az egyik nagyon jo fiú ismerösöm is. Hát mivel mindig jo viszonyban voltam velel, egész este vele beszélgettem. Majd egyszer csak odajött hozzánk ennek az ismerösömnek egy haverja... Beszélgettünk, majd egyszer csak azt vettem észre, hogy teljesen rámszállt azzal az ürüggyel, hogy a haverjának segít udvarolni....
2011. jún. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon-nagyon biztos lennék abban, hogy "jelez", akkor talán oda mernék menni. Egyébként valóban azért nem mennék oda, mert nincs önbizalmam, ami kevés pedig volt, azt a kudarcok elvették. Tényleg gáz úgy odamenni, hogy a végeredmény egy jó nagy pofáraesés, főleg ha a leányzó eléggé megalázó módon rendezi le az ügyet. Mindig is irigyeltem azokat, akik le tudják szólítani a lányokat, akik könnyedén tudnak csevegni velük. Mindegy, most önbizalmat is építek, aztán egy idő után talán már oda fogok merni menni a nőkhöz. :))
2011. jún. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

ahhoz kb féléve drog kellett volna hogy odamenjek, most már több az önbizalom de így se mennék oda, de most hátha összejön vmi

f17

2011. jún. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!