Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdeményezzek, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek, hogy ne tűnjek nyomulósnak?

Figyelt kérdés
Szoktunk beszélgetni és az én reakcióim egyértelműek mert már másoknak is feltűnt hogy szimpatizálok vele, de nem tudom hogy ő észre vette e.Konzervatív fiú és nehezen beszél magáról, általában csak a "semmiről" beszél, de velem nem és ezért reménykedem.Az feltűnt hogy ha nem csak ketten vagyunk akkor teljesen másképpen viselkedik, ezért nem hiszem hogy jó ötlet volna nagy nyilvánosság előtt próbálkoznak.(bár aki ismer az észre veszi hogy másképp nézek rá).Félek, hogy nem akar tőlem többet.Szerintetek ?
2011. jún. 7. 19:25
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Ó, de ismerős a helyzet. :)

Mennyire vagytok jóban? Közel álltok egymáshoz?

Ne nagy közönség előtt, de mondd el neki, hogy te talán szeretnél kicsit többet tőle, mint barátság. Kell hozzá bátorság, de mást nem tehetsz. Ha hajlik a dologra, akkor úgyis azt mondja próbáljátok meg, ha meg nem, beszéld meg vele - barátok azért maradjatok.

Annyi még: ne támadd le, hogy beszéljünk négy szem közt, tö-tö-tö és neki esel a kérdéssel... hanem szépen finoman tereld oda a szót, ha jól el beszélgettek, meg szóba jön a baráti viszony, párkapcsolatok stb. akkor mondd el neki. Szerintem. :) Remélem ezzel segítettem. :)

2011. jún. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!