Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, titeket miért vonz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, titeket miért vonz ennyire az önbizalomteli, rámenős férfi?

Figyelt kérdés
Azért, mert nektek nincs önbizalmatok? Mert, ha igen, miért várjátok el, hogy a másik tudja mit akar és legyen önbizalma, ha nektek sincs?Akinek nem inge,ne vegye magára.
2011. jún. 8. 10:04
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem természetes, hogy mindenkit az olyan férfiak vonzzanak akiknek van önbizalmuk. Nyilván neked is olyan nők tetszenek akiknek van önbizalmuk.


20/l

2011. jún. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Hát nem.Nem aszerint választom őket.Olyan is tetszett akinek van, olyan is tetszett akinek nincs.
2011. jún. 8. 10:11
 3/39 szamóca.. ***** válasza:
100%

alapvetően azért mert nekik vannak jobb génjeik, utódhozásra alkalmasabbak, ráadásul valószínű az utód felnevelésre is alkalmasabbak.

egyébként meg azért, mert ugyan nekem is van önbizalmam, de csak akkor érzem magam igazán nőnek, ha a férfi a dominánsabb. ezt pedig egy nyuszi mellett nem érzem.

2011. jún. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 napietus ***** válasza:
81%
azért természetes, hogy elvárom, hogy a férfi legyen legalább olyan talpresett és életrevaló mint én. ez pedig önbizalom nélkül nem jön össze. nem óhajtottam senkinek a pótanyja lenni és a kis egóját erősítgetni.
2011. jún. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

"alapvetően azért mert nekik vannak jobb génjeik, utódhozásra alkalmasabbak, ráadásul valószínű az utód felnevelésre is alkalmasabbak"


Mintha állatok lennénk.Szerintem a legegésségesebb ha mindekettőnek van normál szintü önbizalma és egyik se dominálja a másikat, hanem közösen döntenek, csapatmunka stb.

2011. jún. 8. 10:16
 6/39 anonim ***** válasza:
79%

Mert a hagyományos férfi szerepbe jobban passzolnak. Emellett egy önbizalomhiányos férfival nem sok mindent lehet kezdeni. Volt dolgom olyannal, aki pl. soha nem hozott ajándékot, de még egy szál virágot se. Egyszer meguntam és rákérdeztem: kiderült, hogy attól fél, hogy nem fog tetszeni nekem, amit vesz. Most ezzel mégis mit csináljak?? Nyilván nem arról van szó, hogy az ajándék a lényeg, de engem mennyire félreismert már?

Nem vagyok önbizalomhiányos, talán kicsit túl sok is az önbizalmam. Eszem ágában nincs többet önbizalomhiányos férfival kezdeni. Tudom, hogy nem szép dolog, de egyáltalán nem találom vonzónak, hogy fifty-fifty helyett végül midnent rám hagy, mert ő nem meri meglépni.

2011. jún. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
83%
Ne nekem kelljen már körberajongani egy férfit... Akinek nincs önbizalma általában nem is kezdeményez és nem is mutatja ki ha tetszik neki valaki.
2011. jún. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Tudod a férfiak is emberek, ugyanolyan esendőek mint ti. :)

Ugyanúgy születhetnek félénknek mint ti...

2011. jún. 8. 10:27
 9/39 szamóca.. ***** válasza:
100%
attól hogy nem sz*runk a szoba közepére még vannak ösztöneink, és ezek meghatározzák viselkedéseink.
2011. jún. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
38%
A mai tulemancipalt nok olyan szerepbe kenyszeritik a ferfiakat, amelyet lehetetlen betolteni.
2011. jún. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!