Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit tehetnék? Annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tehetnék? Annyira fáj az egész. Tanács?

Figyelt kérdés

Pár nagyon jó barátom az utobbi időbe nagyon meg volt sértődve rám. Beszélni se akartak velem, én meg nem értettem mi történt, s mivel nem voltak hajlandok szemembe mondani, hogy mi bajuk írtam egyiknek egy sms-t: Megmondanátok miért puffogtok? Nem érdekel, csak nem tom mit tettem.

válasz:Azé haragxok rád me hülye vagy és mert mostmár tom hogy mit gondolsz rolam és ennek következtében nem érdemled meg a barátságom. Xy meg azé haragszik me hülye vagy és idegesítő.

Ez eléggé rosszul esett, s még mindíg nem értettem ezért visszaírtam neki: Jó elfogadom, hogy hülye és idegesítő vagyok, de honnan tudod, hogy mit gondolok rolad?

(sajnálom, hogy csuf szavakat fogok most használni, ugyanazt leírom amit kaptam) válasz:Na ba*dmeg ide figyelj a fa*zom ki van veled, nincsen nekem időm s kedvem hozzád szal huzzá már a pics*ba me nincsen hely neked az életünkbe. Szeretettel X,Y,Z. Amugy én azé me engem leku*váztál. na pá. (az a lekur*ázási ügy annyi volt, hogy idegesített nagyon rossz körülmények között és kicsuszott az én szamon a nem megfelelő szó.) Most mit tehetnék? Azzal kezdtem, hogy megköszöntem neki a szép szavakat, legalább tudom, hogy mit gondolnak rólam. Majd kitöröltem őket facebook-ról és msn-ről. De még mindíg fáj az egész, mert régen legjobb barátaim voltak. Mit tehetnék? (bocs ha nem megfelelő a kategória, jobb helyet pillanyatnilag nem kaptam ahova leírjam) válaszokat előre is köszönöm. 15/l


2011. jún. 8. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Erre egyet mondhatok: aki ilyen könnyen és ilyen durván el tud dobni magától, az nem volt igaz barát. Az ilyenért nem kár.


Szar érzés, mikor elveszíti az ember a barátait, nekem is volt hasonló, csak ott épp a mai napig nem tudom mi baja volt velem a csajnak, de sikeresen ellenem fordított mindenkit. Utólag azt gondolom mindegyikről, hogy jó nagy sz@r emberek lehettek, ha egyik percről a másikra elfordultatok tőlem, meg sem hallgattatok, hanem hittetek neki. Az igaz barát legalább kíváncsi lett volna az én álláspontomra is. És hálás vagyok, hogy ilyen görények voltak velem, mert utána megtaláltam az igaz barátaim, akikre több év után is, mai napig számíthatok. Van, akikért nem kár, legalább van esélyed jobbakat találni!

2011. jún. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak ez, hogy a három közül az egyetlen csaj volt oviba, 1-4-be és 5-8-ba is a legeslegjobb barátom. Most mint láthattuk megváltozott. Viszont, jo, hogy most 8. végén,mert megyek 9.-be más suliba s nem leszünk egy osztályba. Az ottani 9.-eseket ismerem, és jo barátaim vannak ott. Kívánjatok sok sikert...még más válaszra is kíváncsi vagyok azért. :) de köszönöm
2011. jún. 8. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:

"mert régen legjobb barátaim voltak."


Nem, nem azok voltatok.


Egy jó barátság időtlen, és egy "lekurv@zással" nem lerombolható. 15 vagy még keveset voltál velük együtt, hogy azok legyenek, ők csak barátok, nem pedig legjobb barátok.

Ne sajnáld őket, ha ennyitől kiakadtak, akkor még a barát címet sem érdemlik meg.


És egy vicc, aminek (persze eltúlozva) van igazságalapja:


- Mi a különbség a barát és a legjobb barát között?

- A barát segít a bútort cipelni, a legjobb barát segít a hullát cipelni...


Valamelyik filmben volt.

2011. jún. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szupermókus ***** válasza:
Gyóóó mekkora durva .. letrölted mesiről meg fészbúkról? :D XD
2011. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nikinis válasza:
Szerintem akkor sosem volt a legjobb barátnőd, mert ilyet sose csinál egy legjobb!! és a többi ők miért haragudtak meg rád??? nekem is volt egy "legjobb barátnőm" ovitól kezdve közép iskoláig csak rá jöttem utána hogy engem több éven keresztül ki használt mindenhogy!!
2011. jún. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beszeltetek azota?:D
2020. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!