Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetnék nem átlagos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék nem átlagos?

Figyelt kérdés

Külsőre értem. Mitől nem lesz valaki átlagos?

Vagyis mit kell tennie egy férfinak, hogy ne átlagosnak mondják??

Csúnya nem vagyok, csak szerintem változtatásra lenne szükségem. Igazából nem tudom, hogy kell elkezdenem.

18 vagyok 185 magas, 90 kiló (kis pocakkal) rövid barna haj, barna szem.


2011. jún. 10. 11:39
1 2
 1/20 Smartguy86 ***** válasza:
77%
Ne érezd magad átlagosnak! Ez az első. Aztán csinálj olyan dolgokat, amitől jobban érzed magad: sportolj, legyenek érdekes hobbijaid. Ezek már hozzák magukkal azt, hogy nem leszel szürke egyéniség. Olyan, hogy átlagos, nincs! Csak olyan van, aki nem tudja megmutatni, hogy különleges!
2011. jún. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ha küldesz priviben képet, megpróbálok segíteni... :)

(Nem, nincs semmi hátsó szándékom, nem doblak fel a napiszarra, nem linkelgetem be sehova... tényleg csak segíteni szeretnék :)

22L

2011. jún. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
utolsó írj privátot és úgy küldök. :)
2011. jún. 10. 11:48
 4/20 anonim ***** válasza:
Maradj csak átlagos. Ha valaki megszeret, annak úgy sem leszel az.
2011. jún. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
ment a privi
2011. jún. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igazából sportolok, van egyéniségem is nincs semmi baj vele. CSak nem tudom mitől lezs valaki átlag feletti?
2011. jún. 10. 11:50
 7/20 anonim ***** válasza:
Kicsit tűnj ki a tömegből, ne szürke ruhákban járj, inkább élénkebb színeket válassz! :)
2011. jún. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Smartguy86 ***** válasza:
Legyél olyan, amilyen lenni akarsz! Ezt neked kell tudni! Ha most is jól érzed magad (amit kétlek), akkor nem kell változni. De itt ugye nem ez a helyzet. Ne mások miatt változz, hanem magad miatt, hogy jól érezd magad!
2011. jún. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igazából én nem érzem rosszul magam. Csak átlagosnak. :S
2011. jún. 10. 11:53
 10/20 Smartguy86 ***** válasza:
És hogyan nem éreznéd magad átlagosnak? Több pénz? Több siker? Egy barátnő? Elismerés? Ezeken indulj el, hogy tudd, mi hiányzik! Ha megvan, hogy mitől éreznéd magad jobban, akkor tegyél fel mindent arra!
2011. jún. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!