Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek h érthette?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek h érthette?

Figyelt kérdés
csávo irt msnen ,semmi köszönés, hogy holnap buli pesten (nem messze lakunk pesttöl) irtam rá : "?" erre igy irja: kocsival megyünk meg h kikkel, és irtam hu jol hangzik, de kilépett.sokszor csak ugy kilép amugy..azért irta h elmenjek velük, vagy csak ugy? tényleg semmi köszönés csak beirta ezt, szoval szerintem nem csak közölni akarta, vagy nem tudom, de még ugyis ir ha azt akarja h menjek, szerintetek miért irta? 16/L
2011. jún. 10. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha itt állnál velem szemben és feltennéd ezt a kérdést,ahogyan leírtad ide,hát én nem tudom,mit tennék veled.Valószínűleg elővetetném veled az összes létező könyvedet és halálra tanultatnálak.Mi lesz veled pár év múlva?
2011. jún. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pff :S Légyszíves olyan választ kérek, ami használható is =)
2011. jún. 10. 18:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Ó anyám,közölte a csávó b+,ha akarsz menni,akkor reagálsz rá,ennyi.Így jobb?
2011. jún. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!