Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van esélyem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem, vagy haverom fog összejönni vele? Tanácsokat kérek

Figyelt kérdés

Mindenki véleménye érdekel

Van egy lány a suliban, aki nekem nagyon tetszik, de neki az egyik haverom tetszik, és múltkor volt egy elég kínos beszélgetésem vele, amikor odamentem, és azóta nem is beszéltem vele. Az volt az első. El is hívnám vhova, de félek, hogy ez se jön össze. Amúgy nem tudok róla, hogy bejön a lány a haveromnak. Lányok, ti összejönnétek egy fiúval, ha tetszetek neki, de mellette van egy másik srác, aki be jön nektek? Külsőleg hasonlítok a sráccal, de ő inkább a lázadós, diszkós, én inkább csöndesebb vagyok, rocker, ő központi, én perem személyiség vagyok, ha értitek

16/f


2011. jún. 10. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akarj vele összejönni ha nem szeret őszintén, és azért hogy szeressen, ne változz meg!

17/F

2011. jún. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

2 különböző karakter belsőleg...a csajszinak a haverod kell...gondolkozz el...esélyed sincs

23/L

2011. jún. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ja én is rocker és csendesebb, értelmesebb típusba tartozom, mint te, kérdező és bizony azt tapasztalom 21 évesen, hogy a magunk fajtának sokkal nehezebb barátnőt szereznie,mint ezeknek a menő, vagány, nagy dumás majmoknak

:(

2011. jún. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Saját tapasztalat alapján mondom, hogy ha nekem tetszene valaki akkor addig biztos nem lenne esélye másnak, ameddig nem tudom biztosan, hogy nekem nincs esélyem az általam kiszemelt srácnál. Kicsit kacifántos lett de azért remélem érted:) Esetleg a haverodat érdeklődd meg mit gondol a lányról.
2011. jún. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából, mivel nekem még nem volt bnőm, így ő is noszogat, hogy jó lenne ha összejönnék vele stb, de valahol nekem is az az érzésem, hogy nem fog sikerülni. Pedig mindenki bíztat, hogy biztos elmenne velem vhova, meg így, meg úgy, de ha egyszer nem tetszem neki :S
2011. jún. 10. 20:04
 6/10 anonim ***** válasza:

21 éves rocker srácnak!

Nem hiszem,hogy azért találsz nehezebben magadnak barátnőd,mert többen buknak a "menő majmokra" ahogyan írtad.

Szerintem csak rossz helyen keresgélsz.Keress a saját stílusodból barátnőt.Evidens,hogy egy jó megjelenésű csaj,aki ad az öltözködésére nem fog összejönni egy hosszú hajú fekete öltözetű,esetleg kopott ruhás pasival.

2011. jún. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nem feltétlenül. Én is ilyen lány vagyok, és simán összejönnék rockerrel is. Amúgy , kedves kérdező, szerintem nincsen semmi vesztenivalód. Ha nem jön össze akkor ugyanott vagy ahol most. Csak legalább tudod hogy rá nem kell várnod. Ha összejön akkor öröm és boldogság van:) Amúgy még mindig saját tapasztalatból, szerintem ne ronts rá a lányra kapásból azzal, hogy össze akarsz vele jönni, mert akkor megijed és kapásból nemet mondd. Ha pedig előbb kicsit barátkozni próbálsz és kedveskedni, akkor lehet hogy rájön, hogy valójában milyen aranyos srác vagy. Szerintem lépj, az élet rövid:) De mindenesetre bármi is lesz, én kíváncsian várom az eredményt! :)
2011. jún. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor furán lehetsz összerakva,mert egy normális öltözésű,SZÉP,igényes csajszi biztos nem a rockerek társaságát fogja keresni...
2011. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rockernek lenni, nem az igénytelenséget jelenti...Láttam már punk ügyvédet. Nem az számít, hogy milyen a ahajad vagy a ruhád.
2011. jún. 12. 22:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Punk ügyvéd???uhhh....a punkokat nem az életvitelről ismerjük fel???....

NA mindegy.A válaszom pedig:Első megérzésed azt diktálja hogy nemfog összejönni akkor valószínűleg nem is fog,de sosem tudhatod...Amúgy meg csak annyit hallottál hogy a haverod tetszik a csajnak ő attól még mással is kavarhat.lehet hogy össze is jönne veled.Én szedtem már nőt össze csak azért mert a barátnőjét akartam megkefélni...ilyen alapon lehet neked is sikerülne.A lényeg az hogy egy próbát mindig megér!ne légy műzli!Merj bátran odamenni a csajszihoz!

2011. jún. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!