Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha már régen eldöntötte hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már régen eldöntötte hogy nem akar többet, akkor miért nem érti, hogy igy kellett megtudnia?

Figyelt kérdés

Volt egy lánybarátom, első randiig el tudtunk jutni. Aztán jöttek a koptatások "nem érek rá, dolgozom, ha mondani akarsz valamit mond el itt (neten)". De azért megigérte az újjabb találkozót. Elmondtam hogy többet szeretnék, erre 2 hónap múlva jött válasz, hogy nem érti hogy miért igy kell ezt megtudnia (hogyan akarta megtudni másként...?), az első találkozónk pont ezért volt, és már akkor eldöntötte hogy nem szeretne többet.


Egyrészt nem értem, hogy mondhat olyat hogy miért igy kell megtudnia... ez most azt jelenti, hogy szivesebben tudta volna meg élőben? De nem ő zavart el mindig? A másik meg ha már eldőlt régen a dolog, akkor meg nem mindegy hogy tudta meg? 21F/L


2011. jún. 11. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne rágódj ezen. Ebből már úgy sem lesz semmi. Nem tudhatod, mi van az ő hátterében.
2011. jún. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy így utólag,ő nem akar tőled semmit,egyszer találkoztatok,ennyi.2 hónap múlva válaszolt csak ha jól értem,szóval igazán ne foglalkozz az egésszel.Ha ennyiszer lekoptatott,nem értem miért hajtottál rá továbbra is...
2011. jún. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!