Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan felejtsem el? Vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? Vagy mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
14 vagyok, a fiú 18 lesz a télen. é hát nagyon megtetszett, hónapok óta csak rá tudok gondolni. egy csapatban edzünk, és nyáron össze vagyunk vonva, azaz heti 3szor 2-3 óráig egy légtérben vagyunk, sokat találkozok vele, sokat látom. amúgy haverok vagyunk, nagyon kedves jófej stb. de nem vagyok egy bombázó, eléggé átlagos vagyok, szóval 14nek nézek ki, nem 16nak, mint a mai lányok többsége, éshát egy nagyfiú nem akarna egy "kislánnyal" járni :/ hogyan felejthetném el? vagy mégis mit csináljak? teljesen tanácstalan vagyok :(
2011. jún. 11. 23:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
"14 vagyok, a fiú 18 lesz a télen" ---> most nyár van, nem tél!
2011. jún. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ehhez tudnunk kellene hogy szoktatok-e együtt futni, milyen magasak vagytok, esztek-e rendszeresen gyümölcsöt és milyen operációs rendszert használtok.
2011. jún. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nyár van..attól még télen van a szülianpja. utolsó nagyon vicces vagy
2011. jún. 13. 15:51
 4/12 A kérdező kommentje:
szülinapja*
2011. jún. 13. 15:54
 5/12 dora86 válasza:

Szia! Elfelejteni egykönnyen nem fogod tudni. Ezek azok a sebek amelyek majd az idővel elfelejtődnek. Ha túl leszel rajta majd megtetszik egy srác aki veled egykorú és neki is tetszeni fogsz. Ne álltasd magad hogy ez működne! Egy 18 éves fiú agya csak a szexen ár!!

19/L

2011. jún. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Milyen "sebek"?

Nem történt semmi vagy én olvastam rosszul.

Megtetszett neki, de nem lesz semmi.

Ennyi.

Nézz körbe, van jópár srác aki korodbeli, bár inkább keresnék 16+ost.

2011. jún. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát igen az bisztos hogy elfelejteni nem fogod tudni 1 könnyen.De az is igaz valába a 18 éves fiúk 99% ának csak a szexen jár az agya.Hehet hogy ő nem ien de nem éri meg....
2011. jún. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Minden normális 18as srác szexet akar. Ez így normális. Az más kérdés, h van aki kapcsolatot is, van aki csak szexet.

Ugyanez megvan nőknél is.

2011. jún. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hello, én meg a télen leszek 14. Én is szerelmes voltam az soztálytársamba (tom, h ez eddig nem jön ide) 2 évig epedtem érte. Aztán ezek ez érzelmek eltűntek. Ő összejött egy nálam sokkal szebb csajjal és itt a mese vége. Mondjuk szerintem idővel elfelejted úgy is.
2011. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszönöm az értelmes válaszokat (:

igen tudom, hogy 18 évesen ez jár a fejükben :S

hát remélem találok majd valakit, aki után megéri "futni" :)

2011. jún. 16. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!