Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoznátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznátok egy ilyen pasival még egyszer?

Figyelt kérdés
az első randira úgy jött a pasi,hogy nem volt valami tiszta rajta a ruha,és nem volt túl kellemes a szaga.jó,meleg volt meg minden de dezodor is van a világon.amúgy ezeket leszámítva nagyon rendes,helyes is,és inteligens,udvarias.és szeretne még velem talizni.
2011. jún. 12. 19:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy: "nem volt valami tiszta rajta a ruha"?
2011. jún. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
lehet h próbára akar tenni, hogy vajon büdösen is tetszik majd neked és utána is beszélsz majd vele, vagy csak akkor ha illatos és üde....de ennek kicsi a valószínűsége!
2011. jún. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, attól függ, ha úgy kellett oda utazzon hozzád, akkor nem olyan nagy csoda, hogy út közben megizzadt...
2011. jún. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
rengeteget utazott,az igaz.hát annyit jelent h nem volt rajta tiszta a ruha,hogy sáros volt végig a nadrágja.kb a nadrág aljától a térdéig.vagy lehet h utazás közben lett koszos?amúgy ezeket leszámítva tényleg rendben van a pasi.
2011. jún. 12. 19:11
 5/15 anonim ***** válasza:
Az első randira általában "készülnek" az emberek, tehát biztosan tisztán, illatosan indult hozzád. Esett az eső, hogy saras lett a nadrágja? Ha igen, akkor megbocsájtható az első látvány. Várd meg a következő randit, majd meglátod, aztán dönthetsz. Szegénynek adj még egy lehetőséget.
2011. jún. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem esett aznap az eső csak előtte való nap.de fogok vele találkozni még,eldöntöttem.
2011. jún. 12. 19:37
 7/15 anonim ***** válasza:
Ut közben?? Mocsárban laksz? :P
2011. jún. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
városban lakom.:)és ő is.
2011. jún. 12. 19:54
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor megnyugodtam, mert általában én is sáros nadrágban járkálok, és már-már magamra ismertem... :P (Nemrég volt randim egy csajjal 50 kilométerre innen, és utánna lepattintott). Nah, de azért nem tudok róla, hogy büdös lennék. Szóval nah, használok dezodort meg minden, csak mindig felhányom magara a sarat :P
2011. jún. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jah, nah, azért nyugodtam meg, mert ő falusi...
2011. jún. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!