Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, te ha fodrászhoz akartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, te ha fodrászhoz akartok menni, hogy csináljátok? Bementek egy idegen fodrászatba, és előadjátok amit akartok, vagymi?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
megyek a jólbevált megszokott fodrászomhoz, ő megkérdezi milyen legyen, énmeg megmondom hogy a szokásos :)
2011. jún. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Joy Turner ***** válasza:
Pont ahogy írtad. Bár én lány vagyok, de én is így csinálom. XD
2011. jún. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy írtad, bár már egy éve van állandó fodrászom, de előtte úgy csináltam.
2011. jún. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2011. jún. 14. 16:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem anyám a fodrász!
2011. jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Számomra ez könnyű mert keresztapám-unokatestvérem és még annak az anyja is fodrász... Arról nem is beszélve, hogy az én "frizurám" a géppel lehúzott majdnem kopasz haj :) nincs vele gond. De amúgy ha csak elmész egy fodrász szalonba mi ott a gond? Mert ha félsz egy sex shopban venni egy művaginát azt megértem, de egy hajvágás?:D
2011. jún. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!