Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan találhatok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatok egy olyan lányt akivel komoly kapcsolatot létesíthetek?

Figyelt kérdés
Korom xy. Szabolcs megye...Anyagilag nem a legjobban álok, de nincsenek gondok. Nem vagyok a szavak embere. Nem nagyon mozdulok ki a házból.Tudom elsősorban ezen kell javítani. Beszélgetni nem tudok. másmindenröl is írjatok alapkoról :) Légyszives :) Segitsetek
2011. jún. 14. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
A korod pedig lényeges dolog lenne.
2011. jún. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17 :$
2011. jún. 14. 17:15
 3/6 Joy Turner ***** válasza:
Társkereső oldalakat tudom ajánlani. Rengeteg pszichopata van, de azért akadnak normálisak is.
2011. jún. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szabolcsi vagyok és én sem vagyok épp a szavak embere sajnos.

16L

2011. jún. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sorstársaim, nem vagytok egyedül!

Velem az a helyzet, hogy amíg nem ismerek meg valakit olyan mélységekig, addig nem nagyon tudok vele beszélgetni. Vagyis igen, de csak pár általános témával kapcsolatos mondatig terjed a dolog. Utána megakad. És így is elég zavarban vagyok és feszélyezve érzem magam közben. Akit már régóta ismerek, nála általában lomlik bennem ez a fal és vele már tudok természetesen beszélgetni. Csak hát odáig így szinte lehetetlenség eljutni.

Írásban teljesen más a helyzet. Ekkor van hogy órákig képes vagyok elchatelni másokkal a semmiről. :)

Én egyébként szingli 28/F vagyok, aki Baranya megye és Budapest között ingázik munka miatt. Emiatt még nehezebb komoly kapcsolatot kiépíteni. Mert hol itt vagyok, hol ott. Nincs egy fix pont az életemben.

Ehhez még hozzá jön, hogy nem vagyok az a tipikus macsó szépfiú alkat, akire ragadnak a nők. Bár kimondottan rondának se tartanak, inkább átlagosnak, vagy alulról ahhoz közelinek.

De hát már lassan kezdek beletörődni a sorsomba, hogy egész életemben egyedül leszek. Ez van.

2011. jún. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző:Ha azt mondod magadnak,hogy nem lesz senkid,akkor tényleg nem lesz senkid!Ne törődj bele,még találhatsz magadnak bőven valakit!Ne add fel,mert ha most feladod pár év múlva feleszmélsz,hogy húúú b@zdmeg!és akkor már tényleg kifutottál az időből.
2011. jún. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!