Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem az autós oktatóm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az autós oktatómba? Segítség!

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el járni órákra..és 28 éves a pasi, és nagyon helyes. Nincs sok korkulümbség köztünk....CSak van barátnője. És még nem szerettem bele, tudom h ha még megyek többször, akkor tuti ez lesz, ismerem magam....Mit csináljak?:S Ráadásul olyan kedvesen néz rám is mindig, meg sokat magyaráz felém...mondjuk jó ez nem biztos jel:D:S
2011. jún. 18. 00:08
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
hát ez van. ha leszopod akkor esetleg ha sokat hibázol is átenged.
2011. jún. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
azt ugye tudod hogy az autos oktatók mindenkihez sokat beszélnek ?:D hány éves vagy?
2011. jún. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jól van na...én tudom...ez igaz, de akkor is szar, mert most rá fogok figyelni és nem az órára:S:S És terelnem kéne, de azzal nem lehet h a füzetem nézem....mert a táblára if figyelni kéne:S...Am első kössz a szép monológod...
2011. jún. 18. 00:18
 4/8 WhiteLabel ***** válasza:
100%

első, csak tájékoztatás képen: a vizsgán nincs is bent az oktató, a vizsga központilag zajlik, ahol vizsgabiztos és a vizsgázók lehetnek csak bent (a leírtak alapján gondolom elméleti órákról van még szó)

Hogy mit csinálj nem tudom, de én pl egy darab kressz órán nem voltam bent, inkább megtanultam könyvből:D

De ezek nem feltétlen hiszem hogy jelek, ez a dolga.

2011. jún. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Majd vizsgák után megbeszéled vele, addig meg próbáljad meg normálisan, rendeltetés szerűen használni a sebváltót.


Amúgy szerintem semmi abnormális nincs abban, hogy beleszerettél, én az oktatómmal (40 évvel idősebb) máig igen jóba vagyok (úgy mint egy haverommal, NEM szexuálisan), minden hónapban le szoktunk ülni egy sörre beszélgetni. Lehet, hogy azért van mert tiszteled azért, hogy átadja neked a tudásod vagy valami hasonló lehet a dologban.

2011. jún. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Miért mindig az kell, aki foglalt? Leírtad, hogy van barátnője, tehát nem akar tőled semmit. Hagyd békén.
2011. jún. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Válasszál másik oktatót! Ha megkérdezi, hogy miért akkor vagy kitalálsz valamit vagy megmondod az igazat. Ha az igazat mondod akkor vagy megérti és békénhagy, vagy utánad megy. Viszont ha jó a kapcsolata akkor az utóbbira vajmi kevés esélyed van. De ha mégis az utóbbi következik be akkor sokan fognak elítélni amiatt. Tehát jól gondold meg.
2011. jún. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:) AMúgy úgy is voltam vele, hogy ha foglalt, akkor jóhogy nem mászok rá. Nem is vagyok olyan.Nem is erről van szó, csak elég rossz érzés nézni órán:S Meg mondjuk azt hiszem ha tegyük fel értem otthagyná a bnőjét, akkor lehet velem is ugyanazt megcsinálná. Szóval az lesz szerintem, amit itt írtatok. VAlószínűleg más oktató lesz, de majd a gyakorlatnál. És majd megpróbálok nem úgy ránézni:)
2011. jún. 18. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!