Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiú-Lány között lehet barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-Lány között lehet barátság?

Figyelt kérdés

Egyesek szerint igazi barátság kizárt lehet fiú-lány között.

Egyesek szerint meg lehet...

Na O.o most melyik az igaz?!


2011. jún. 18. 00:31
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem nincs barátság!!!!

1 példa:

Én és a párom 4 évig voltunk legjobb barátok egyfolytában együtt voltunk beszélgettünk mindent megosztottunk egymással, kihúztuk egymást a bajból együtt csináltuk végig a középsulit meg minden. Aztán egyszer csak elkezdett nyomulni és valahogy kapcsolat lett belőle immáron több mint 2 éve.

2. példa

Szóval a pasim megismerkedett egy csajjal, hónapok óta halgattam hogy milyen jól elvannak meg mekkora barátság ez ami kialakult... Aha tudod mit a csaj mindent elmondott hogy majdnem több lett belőle de végül is amiért a pasimnak vagyok én visszafogták magukat... pff

Ennyit azokról a ki*aszott nagy barátságokról.

2011. jún. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 WhiteLabel ***** válasza:

Szerintem egy barátság alapja ha én nem tudok azonnal menni beszélni velük, akkor ez van, ezt kell szeretni, vagy felajánlom ha olyan jöjjön át és beszéljük meg.

Nem tudom mi lenne 10 év után.

2011. jún. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Csak arra céloztam, hogy szerintem a barátom baját magam elé helyezem (ne érts félre, nem a családom elé) így ha neki is gondja lenne felajánlanám, hogy megyek segíteni....


Mondjuk vagyok olyan naív, hogy a barátság szerintem örökre szól (vagy csak azért mert nekem jutott ilyen) de szerintem ezt takarja a barát. A barát többet tud rólad mint bárki más (max. a társad tud még annyit vagy picit többet)

2011. jún. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Lehet csak baromira egyénfüggő hogy létrejön-e. Én pl tudom magamról, hogy sohasem lesz igazi fiúbarátom. Vagy semmi nem lesz, vagy barátságnál jóval több. Én ilyen vagyok, ennyi :D
2011. jún. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Vannak nőnemű barátaim és egyik sem akar tőlem semmi többet. Én se tőlük. Tehát van...
2011. jún. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Nekem is van lány barátom, akivel bármiről tudok beszélgetni. ÉS biztos hogy nem lesz közöttünk semmi több barátságnál, mert:

1. Neki van barátja, aki nekem is egy nagyon jó haverom.

2. Nekem is megvan a kiszemelt személy egy komolyabb kapcsolatra.

3. Ha egyikünknek se lenne senkije, akkor sem lenne több közöttünk. (Ezt még megbeszéltünk anno)


19/F

2011. jún. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Én 3 évig kitartottam amellett az állításom mellett, hogy igen, létezik a fiú-lány barátság. Ő volt a legjobb barátom, mindenhova együtt jártunk, sokat szórakoztunk, nevettünk, és semmi vonzalmat nem éreztünk egymás iránt, közben nekem is voltak pasijaim, neki is csajai, aztán 3 év után egyszer csak egymásba gabalyodtunk, 3-4x szexeltünk, és azóta nem is állunk szóba egymással annyira megromlott a viszonyunk. Szóval nem, nem létezik fiú-lány barátság. Az egyik ami megdöntheti, az az, hogy az egyik fél szerelmes lesz, a másik ami nálunk történt, hogy hirtelen kialakul a vonzalom (semmi szerelem egyik fél részéről se), megkívánjuk egymást, és a szex elront mindent.
2011. jún. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
01:32: Tehát nálatok se lett volna gond, ha nem szexeltetek volna. Vagyis működik a férfi-nő barátság, ha mindkét résztvevő képes visszafogni magát.
2011. jún. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a barátság alapja, hogy visszafogom magam???

Azért az csúnya lenne

2011. jún. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Alapból lehet, de szerelemből sosem lesz barátság.
2011. jún. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!